Voorzitters Sham Hira en Chietra Bahora nemen de eerste tafel in ontvangst uit handen van leerkracht Willem Jan Veerman. Foto: pr
Voorzitters Sham Hira en Chietra Bahora nemen de eerste tafel in ontvangst uit handen van leerkracht Willem Jan Veerman. Foto: pr

Basisschool De Oranjerie schenkt schoolmeubilair voor Suriname

Actueel 2.340 keer gelezen

Zoetermeer - Basisschool De Oranjerie uit de wijk Oosterheem heeft afgeschreven schoolmeubilair gedoneerd voor scholen in Suriname.

De school was reeds in contact hierover met Sham Hira, voorzitter van de Stichting Sociaal Culturele Activiteiten Zoetermeer (SSCAZ). Deze stichting werkt al enkele jaren samen met de ChietSana Foundation waarbij beide organisaties zich gezamenlijk inzetten om afgeschreven schoolmeubilair een tweede kans te geven in Suriname. Op veel scholen wordt daar nog gebruik gemaakt van zeer verouderd schoolmeubilair.

Het is De Oranjerie gelukt om ongeveer 80 stuks tafels en stoelen en enkele kasten voor dit goede doel beschikbaar te stellen. Directieleden Iris en Willem Jan op hun beurt zijn ook erg verheugd dat het schoolmeubilair nu ingezet kan worden voor het onderwijs in Suriname.

Lees verder onder foto >

Leerlingen van groep 8 hielpen mee om alle stoelen en tafels naar de vrachtwagen te sjouwen. Foto: pr

De ChietSana Foundation zal er voor zorgdragen dat het meubilair wordt getransporteerd en zal ook de distributie in Suriname voor haar rekening nemen. 

Geïnteresseerden kunnen voor meer informatie terecht op de websites: www.chietsana.com of www.sscaz.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Annemieke Schipper, voorganger Apostolisch Genootschap Zoetermeer
Column - Religie Lekker Belangrijk: De steen die leert huilen 8 aug, 08:25
Proeverij kruidenthee
Ontdek de kracht van kruiden in Hof van Seghwaert 7 aug, 16:37
Een trotse broer en zus die dolblij zijn met hun nieuwe bouwpakket.
LEGO-verrassing voor kinderen VoorleesExpress 7 aug, 15:38
Afbeelding
Vestingdagen 2.0: een weekend vol sfeer in Hellevoetsluis 7 aug, 13:34
Cemile versiert haar winkelraam.
Dorpsstraat opnieuw voor één dag Drawstreet 7 aug, 12:27
Gezelligheid bij de opening van de ontmoetingsplek in Buytenwegh
Nieuwe ontmoetingsplek in Buytenwegh 7 aug, 10:37
Martijn Bom en Marco de Bruin.
Bom en de Bruin naar NK Subbuteo 6 aug, 15:32
De deelnemers op de groepsfoto.
Kids Tennis&Padel 3Daagse bij BTC 6 aug, 14:29