Samen eten met wijkbewoners. Foto: Leon Koppenol
Samen eten met wijkbewoners. Foto: Leon Koppenol

Samen eten met wijkbewoners

Actueel 900 keer gelezen

Zoetermeer - Samen eten is gezelliger dan alleen! Daarom organiseren vrijwilligers van Piëzo en bewoners van de wijk Buytenwegh elke woensdagavond een sfeervolle restaurantavond bij de activiteitenlocatie van inZet in Buytenwegh. Wat ooit begon als een kleinschalig initiatief, is uitgegroeid tot een geliefd moment in de wijk waar buurtbewoners samenkomen voor een smakelijke maaltijd en fijne gesprekken.

Een vaste groep vrijwilligers - regelmatig aangevuld met nieuwe vrijwilligers en stagiaires - stelt wekelijks een menu samen, doet de boodschappen en bereidt een heerlijke maaltijd, waarbij vaak exotische gerechten op het menu staan. Wil je ook een keer aanschuiven? Iedereen is welkom, ook als je niet in Buytenwegh woont! Elke woensdagavond van 18:00 tot 19:30 uur aan de Cesar Franckrode 64. Kosten 5 euro per persoon (met de Zoetermeerpas 2 euro per persoon) en daarvoor krijg je een hoofdgerecht, nagerecht en koffie of thee. Vooraf aanmelden is noodzakelijk vanwege de voorbereidingen. Dit kan aan de balie van de locatie, tel: 079-8887474 of per e-mail naar r.verbunt@inzet-indewijk.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup 15 jun, 14:42 1
Het gebouw Urban Woods in Delft is een voorbeeld van biobased bouwen.
Lezing en gesprek ArchitectuurPunt 15 jun, 12:53
Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41