De nieuwe auto van
De nieuwe auto van "Tuingezel

Tuingezel verwelkomt nieuwe auto, nu nog chauffeur

Actueel 1.623 keer gelezen

Zoetermeer - De inclusieve dagbesteding Tuingezel heeft weer een witte auto aan hun wagenpark toegevoegd om aan de groeiende vraag te voldoen. Met de toename van deelnemers die niet door hun naasten kunnen worden gebracht, is er een dringende behoefte aan nieuwe chauffeurs.

Directeur Peter Hop benadrukt het belang van herkenbaarheid, vandaar weer een witte auto en zoekt vrijwilligers die als chauffeur kunnen fungeren. Naast vaste medewerkers werkt Tuingezel samen met een groep vrijwilligers. Als vrijwillige chauffeur haal je ‘s ochtends deelnemers op en breng je ze ‘s middags weer thuis, terwijl je tussendoor de clientbegeleiders ondersteunt. Dit biedt ontlasting voor mantelzorgers en laat deelnemers genieten van activiteiten. Om de reistijd voor de deelnemers te beperken hebben we een extra auto aangeschaft, toevallig ook een witte maar, voor de herkenbaarheid voor de deelnemers heel fijn”, vertelt directeur Peter Hop.Hij is nu op zoek naar chauffeurs voor de auto’s. 

Inclusie
Tuingezel streeft naar inclusie, zelfrespect en zelfredzaamheid. Activiteiten zijn afgestemd op deelnemers, met een balans tussen vrijheid en veiligheid. Naast een team vaste medewerkers werkt Tuingezel nauw samen met een groep vrijwilligers die zich inzetten op verschillende onderdelen.

Geïnteresseerd om chauffeur te worden bij Tuingezel? Neem contact op met Peter Hop via 06-51294671 of peter@tuingezel.nl.

Met de uitbreiding van het wagenpark hoopt Tuingezel nog meer mensen te kunnen ondersteunen en betrekken bij hun initiatief.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Zoals je ziet heeft de paardenbloem aan een heel klein randje aarde genoeg. Foto: Joke de Ridder.
Natuur onder de loep: gele bloeiers 26 apr, 08:59
U bent van harte welkom bij Alomari-Hairstyle.
Alomari Hairstyling maakt frisse nieuwe start 25 apr, 14:32
Tess Lassche op haar plek in de raadzaal. Foto: Gerard van Warmerdam.
Jongste raadslid Tess geeft graag haar mening 25 apr, 13:05 1
Diaken Ronald van Berkel, Nicolaasparochie Zoetermeer.
Column: Religie Lekker Belangrijk: Het nieuwe leven, ziet u het om u heen? 25 apr, 09:01
Slanke Sleutelbloem. Foto: Ep Booneman.
Rondwandeling door de Natuurtuin 24 apr, 16:09
De gedecoreerden met burgemeester Bezuijen. Foto: Gerard van Warmerdam.
Twintig Zoetermeerders Koninklijk onderscheiden tijdens de Lintjesregen 24 apr, 15:55
De actie heeft inmiddels al meer dan 2.500 euro opgebracht.
Mini Roparun bij Ilion 24 apr, 15:09
Tekensessie met Sacha. Foto: Nell van de Bosch-Levendig
Tekenen met Sacha in buurttuin Zoete Aarde 24 apr, 12:58