Peter van Valderen en Danique van der Voort van De Wekker Makelaardij Zoetermeer.
Peter van Valderen en Danique van der Voort van De Wekker Makelaardij Zoetermeer.

‘Een huis is geen object, maar uw toekomst’

Actueel 1.641 keer gelezen

Zoetermeer - De woningmarkt is volop in beweging. Het aanbod betaalbare woningen is relatief schaars, en overbieden lijkt weer terug te zijn van weggeweest. In zo’n markt is het fijn als u kunt vertrouwen op de expertise en ervaring van een makelaar en taxateur die het gebied op zijn duimpje kent. Het jonge, enthousiaste en deskundige team van De Wekker Makelaardij Zoetermeer staat voor u klaar om de aankoop, verkoop of taxatie van uw woning voor u te verzorgen. Een huis is immers geen object, maar uw toekomst.

De Wekker Makelaardij Zoetermeer is sinds de start van het makelaarskantoor in 2017 een gevestigde naam. “We hebben in die jaren honderden woningen verkocht en ontelbare woningen getaxeerd”, vertelt Peter van Valderen. “Al onze medewerkers zijn goed geschoold en beschikken over de juiste kennis en kunde van het vakgebied.” Bij De Wekker Makelaardij kunt u overigens ook terecht voor een goed hypotheekadvies. Recent verhuisde het kantoor naar de nieuwe locatie aan de Leidsewallen 33A in het historische centrum van de stad.

“De woningmarkt is nog steeds gespannen”, constateert Van Valderen. “Er is in Zoetermeer weinig aanbod en juist veel vraag. Dat zorgt voor een tekort aan woningen.” Schaarste op de woningmarkt klinkt misschien goed als u uw woning wilt verkopen, toch reiken de bomen niet tot aan de hemel. “Je kunt niet zomaar elke prijs op een woning plakken omdat er toevallig veel vraag is op dat moment. Wij werken vanuit een hoog kwaliteitsbewustzijn en zullen er alles aan doen om voor u het hoogst haalbare te realiseren.”

Bij De Wekker Makelaardij heeft u altijd een vast aanspreekpunt. “We houden van korte lijnen en gaan altijd met u mee of het nu gaat om de aankoop van een nieuwe woning, of het verkopen van uw bestaande woning.” Ook kan De Wekker Makelaardij een biedcertificaat afgeven dat uw financiële draagkracht aangeeft. Daarmee kunt u gericht op zoek naar uw droomwoning.

Als u besluit om te gaan verhuizen, dan komt er in korte tijd vaak ineens veel op u af. “We bieden onze klanten een ontzorgpakket aan waarbij we alles voor u regelen”, vertelt Van Valderen enthousiast. “Van een overbruggingstaxatie tot de verkoop van de woning. We verzorgen de teksten en fotografie, maar ook de afspraak bij de notaris voor het laten passeren van de benodigde aktes. Daarnaast kunnen we de verhuizing zelf voor u regelen en kennen we verschillende klusdiensten die u kunnen helpen bij het aankleden of inrichten van uw woning.”

De waarde van een woning wordt door verschillende factoren bepaald. “Soms kan een nieuw energielabel na het verduurzamen van de woning de waarde daarvan doen stijgen voor een hypotheekverstrekker”, legt Van Valderen uit. Ook kan een rente/risico analyse met bijbehorend rapport recht op korting geven op de te betalen rente. “Dankzij de recente loonstijgingen kunnen mensen ook meer lenen. Dat biedt kansen.” Wilt u weten wat De Wekker Makelaardij voor u kan betekenen? Kijk dan op: https://www.dewekkerzoetermeer.nl/ of kom langs op de Leidsewallen 33A. U bent van harte welkom.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Zoals je ziet heeft de paardenbloem aan een heel klein randje aarde genoeg. Foto: Joke de Ridder.
Natuur onder de loep: gele bloeiers 26 apr, 08:59
U bent van harte welkom bij Alomari-Hairstyle.
Alomari Hairstyling maakt frisse nieuwe start 25 apr, 14:32
Tess Lassche op haar plek in de raadzaal. Foto: Gerard van Warmerdam.
Jongste raadslid Tess geeft graag haar mening 25 apr, 13:05 1
Diaken Ronald van Berkel, Nicolaasparochie Zoetermeer.
Column: Religie Lekker Belangrijk: Het nieuwe leven, ziet u het om u heen? 25 apr, 09:01
Slanke Sleutelbloem. Foto: Ep Booneman.
Rondwandeling door de Natuurtuin 24 apr, 16:09
De gedecoreerden met burgemeester Bezuijen. Foto: Gerard van Warmerdam.
Twintig Zoetermeerders Koninklijk onderscheiden tijdens de Lintjesregen 24 apr, 15:55
De actie heeft inmiddels al meer dan 2.500 euro opgebracht.
Mini Roparun bij Ilion 24 apr, 15:09
Tekensessie met Sacha. Foto: Nell van de Bosch-Levendig
Tekenen met Sacha in buurttuin Zoete Aarde 24 apr, 12:58