Winnaars van de Innovatieprijs
Winnaars van de Innovatieprijs

Stella Nova wint innovatieprijs vanwege feestbeleid

Actueel 709 keer gelezen

Zoetermeer - De eerste prijs  van de innovatieprijs van de Unicoz Onderwijsgroep is voor IKC Stella Nova voor het innovatieve feestbeleid. Afgelopen vrijdag werd de prijs uitgereikt tijdens een groot feest voor alle medewerkers ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van de Unicoz Onderwijsgroep.

Onderdeel van het feest was de uitreiking van de Unicoz Innovatieprijs, in 2012 in het leven geroepen om de onderwijskundige innovatie te stimuleren én te waarderen.

Het innovatieve feestbeleid won de prijs. Dit initiatief, dat op alle criteria hoog scoorde, richt zich op gelijke kansen voor alle leerlingen. Onder het motto ‘Wie jarig is, viert feest én doet iets goeds voor de medemens’ trakteert de jarige op een gezellige activiteit van een kwartier met de groep en mag daarnaast 1 euro doneren aan een goed doel. Het feestbeleid biedt een oplossing aan een uitdaging van deze tijd waarin niet elke ouder beschikt over hetzelfde budget, en stimuleert tegelijkertijd ook het sociale bewustzijn van leerlingen. De tweede prijs was voor het project LEER-krachten van Kindcentrum De Spelevaert, een ontwikkeling gericht op saamhorigheid en toepasbaar in groep 1 tot en met 8. Het creatieve idee, dat gebruikmaakt van metaforen en verhalen begeleidt leerlingen in hun zoektocht naar het leren concentreren, samenwerken, vragen stellen, nieuwsgierig zijn, fantasie gebruiken, blijven verbeteren en genieten van het leren. Het gedurfde initiatief van Oostwijzer Cygnus met de inzet van schoolhond Bobby, veroverde de derde prijs. 

Het College van Bestuur van de Unicoz onderwijsgroep is trots op álle inzendingen voor de Innovatieprijs. Ze roemen hoe creatief, innovatief en met oog voor de leerling .

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Zoals je ziet heeft de paardenbloem aan een heel klein randje aarde genoeg. Foto: Joke de Ridder.
Natuur onder de loep: gele bloeiers 26 apr, 08:59
U bent van harte welkom bij Alomari-Hairstyle.
Alomari Hairstyling maakt frisse nieuwe start 25 apr, 14:32
Tess Lassche op haar plek in de raadzaal. Foto: Gerard van Warmerdam.
Jongste raadslid Tess geeft graag haar mening 25 apr, 13:05 1
Diaken Ronald van Berkel, Nicolaasparochie Zoetermeer.
Column: Religie Lekker Belangrijk: Het nieuwe leven, ziet u het om u heen? 25 apr, 09:01
Slanke Sleutelbloem. Foto: Ep Booneman.
Rondwandeling door de Natuurtuin 24 apr, 16:09
De gedecoreerden met burgemeester Bezuijen. Foto: Gerard van Warmerdam.
Twintig Zoetermeerders Koninklijk onderscheiden tijdens de Lintjesregen 24 apr, 15:55
De actie heeft inmiddels al meer dan 2.500 euro opgebracht.
Mini Roparun bij Ilion 24 apr, 15:09
Tekensessie met Sacha. Foto: Nell van de Bosch-Levendig
Tekenen met Sacha in buurttuin Zoete Aarde 24 apr, 12:58