
Extra kunstgrasvelden voor voetbalclubs
Actueel 1.315 keer gelezenZoetermeer - Deze zomer worden vier kunstgrasvelden vernieuwd bij DSO, SVO Buytenpark en FC Zoetermeer. De gemeenteraad heeft maandag het voorstel van het college aangenomen om geld beschikbaar te stellen voor de vernieuwing. Met de vernieuwing is 3,1 miljoen gemoeid.
Voorzitter van SVO Buytenpark Jules Lieveld is erg blij: “Een geweldige mijlpaal voor SVO Buytenpark, waarmee de club al op zeer korte termijn, zowel kwalitatief als ook kwantitatief, verder kan groeien. Afgelastingen zullen hiermee bij SVO Buytenpark tot het verleden behoren en wij kunnen onze wachtlijst verder wegwerken.” Lieveld vervolgt zijn betoog: “Of dit zo heeft moeten zijn. SVO Buytenpark zal aankomend seizoen haar jubileumjaar in gaan. In april 2025 bestaat de club 25 jaar. Voor de club is een 2e kunstgrasveld echt fantastisch en zal dit een enorme boost betekenen.
Ook bij FC Zoetermeer is blijdschap over het besluit. Peter Lieffering van Voetbalzaken: “Het is geweldig dat de gemeente heeft ingezien dat er op korte termijn iets aan de grasveldproblematiek moet worden gedaan en dat het van groot belang is dat de wachtlijsten niet nog verder oplopen. Velden 2 en 3 zullen deze zomer vervangen worden voor kunstgras en dit betekent dat FC Zoetermeer de enige vereniging in de regio is met alleen maar kunstgrasvelden.”













