Geef je huiskamer op als gastvrije locatie voor Gluren bij de Buren op zondagmiddag 4 februari 2024. Foto: pr
Geef je huiskamer op als gastvrije locatie voor Gluren bij de Buren op zondagmiddag 4 februari 2024. Foto: pr

Gluren bij de Buren is nog op zoek naar enkele gezellige huiskamers

Actueel 1.102 keer gelezen

Zoetermeer - Gluren bij de Buren wordt dit jaar voor de negende keer een feestelijk en gezellig Zoetermeers feestje. Er zijn al meer dan 40 acts die graag willen optreden, het aantal huiskamers blijft daar nog iets op achter.

Geef je huiskamer daarom op als gastvrije locatie voor zondagmiddag 4 februari 2024. Aanmelden kan t/m zondag 10 december op:  glurenbijdeburen.nl/nl/aanmelden/locatie.

Deelnemende gastvrouwen/-heren bouwen samen met de podiumkunstenaar(s) op die zondagmiddag een klein feestje in hun huiskamer. Alle acts komen drie keer een half uur aan bod tussen 12.00 en 17.00 uur. Verschillende amateurkunstenaars gaan het thuispodium betreden: muziek, dans, theater, vertellers en cabaret/kleinkunst zijn dit jaar actief tijdens Gluren bij de Buren.

Gluren bij de Buren is een gezellige en laagdrempelige manier om veel buren in de wijk te ontmoeten. De buren die je op normale dagen alleen in het voorbijgaan groet of waar je een kort praatje maakt. De grootte van de huiskamer maakt niet uit, voor elk formaat vloerkleedpodium is een passende act te vinden. Het programma van het festival komt begin januari online. Alle optredens zijn tijdens het festival te bezoeken op basis van vrijwillige bijdrage en reserveren is niet nodig. Voor algemene informatie: www.glurenbijdeburen.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
Column: Gratis 1 mei, 12:36
Jaarlijkse dodenherdenking. Foto: Gerard van Warmerdam
Dodenherdenking in Wilhelminapark 1 mei, 09:07
Aanmelden: Is niet nodig, kom gewoon langs. Foto: Hof van Seghwaert.
Informatiebijeenkomst voor nieuwe vrijwilligers bij Hof van Seghwaert 30 apr, 16:14
Magisch Zoetermeer houdt Vrijheidsmaaltijden.
Herdenken & Vieren bij Bibliotheek 30 apr, 15:13
Dit jaar is Villa Eigenwijze het goede doel van de Geuzenloop en wandeltochten.
Geuzenloop en wandelen op zondag 27 september 30 apr, 12:37
Afbeelding
Column: Formatie nieuw college 30 apr, 10:26 5
Toch een positief jaarsaldo
Zoetermeer sluit financieel af met een overschot 29 apr, 16:26 7
Mirjam de Heer van Stichting Tekenen voor Kinderen mocht een cheque van €2500 in ontvangst nemen.
Lions-SnowWorld Fietsronde: 2500 euro voor goede doel 29 apr, 16:05