Geef je huiskamer op als gastvrije locatie voor Gluren bij de Buren op zondagmiddag 4 februari 2024. Foto: pr
Geef je huiskamer op als gastvrije locatie voor Gluren bij de Buren op zondagmiddag 4 februari 2024. Foto: pr

Gluren bij de Buren is nog op zoek naar enkele gezellige huiskamers

Actueel 1.102 keer gelezen

Zoetermeer - Gluren bij de Buren wordt dit jaar voor de negende keer een feestelijk en gezellig Zoetermeers feestje. Er zijn al meer dan 40 acts die graag willen optreden, het aantal huiskamers blijft daar nog iets op achter.

Geef je huiskamer daarom op als gastvrije locatie voor zondagmiddag 4 februari 2024. Aanmelden kan t/m zondag 10 december op:  glurenbijdeburen.nl/nl/aanmelden/locatie.

Deelnemende gastvrouwen/-heren bouwen samen met de podiumkunstenaar(s) op die zondagmiddag een klein feestje in hun huiskamer. Alle acts komen drie keer een half uur aan bod tussen 12.00 en 17.00 uur. Verschillende amateurkunstenaars gaan het thuispodium betreden: muziek, dans, theater, vertellers en cabaret/kleinkunst zijn dit jaar actief tijdens Gluren bij de Buren.

Gluren bij de Buren is een gezellige en laagdrempelige manier om veel buren in de wijk te ontmoeten. De buren die je op normale dagen alleen in het voorbijgaan groet of waar je een kort praatje maakt. De grootte van de huiskamer maakt niet uit, voor elk formaat vloerkleedpodium is een passende act te vinden. Het programma van het festival komt begin januari online. Alle optredens zijn tijdens het festival te bezoeken op basis van vrijwillige bijdrage en reserveren is niet nodig. Voor algemene informatie: www.glurenbijdeburen.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Jeremy Neijssel als raadsheer. Foto: Willem van Oranje - de musical.
Jeremy uit Zoetermeer vecht mee in musical Willem van Oranje 20 jun, 15:13
Kereltje vindt het heerlijk om bij je in de buurt te zijn.
Kat Kereltje zoekt rustig en liefdevol thuis 20 jun, 13:05
Burgemeester Michel Bezuijen.
Column: Veiligheid op straat 20 jun, 11:10 2
Gerard Aartsen (r).
Gerard Aartsen (80) is nog altijd niet uitgedanst 20 jun, 10:01
Guus (11) van basisschool De Elzenhoek won de derde editie van de Drone Cupfinale.
Drone Cup: “Geweldig om fanatisme van leerlingen te zien’’ 19 jun, 16:06 1
De vertegenwoordigers kwamen samen om ervaringen uit te wisselen en kennis op te doen. Foto: Jeroen Stahlecker.
Eten & Ontmoeten-bijeenkomst 19 jun, 14:46
Foto ter illustratie; de Zoetermeerse pandbrigade is opgestart om woonfraude en onrechtmatig woongebruik aan te pakken.
Hoe gaat het nu met de Zoetermeerse pandbrigade? 19 jun, 13:54
Sharmaine Doesburg-Pex is fotografe en heeft voor deze gelegenheid foto’s van Zoetermeer opgehangen.
Kunstenaar in de spotlight bij My cup of vinyl 19 jun, 12:43