Afbeelding

Jarige dirigent toegezongen

Actueel 1.361 keer gelezen

Zoetermeer - Het eerste optreden van The Sprinter Singers in 2023 werd een heel andere dan gewoonlijk. Zaterdagmorgen 7 januari verrasten ze hun dirigent Ies Roos die die dag 50 kaarsjes mocht uitblazen.

Nog maar nauwelijks onder de douche vandaan werd hij door een grote groep koorleden toegezongen. Daarna stond voor iedereen koffie met taart klaar. Verrassender had deze bijzondere verjaardag voor Ies niet kunnen beginnen.
The Sprinter Singers kijken terug op twee fantastische kerstconcerten in december jl. Ze hebben zoveel positieve reacties ontvangen op de twee uitvoeringen met begeleiding door een speciaal hiervoor samengesteld orkest, dat de datum voor volgend jaar alweer is vastgelegd.
Nu gaat dit enthousiaste koor verder met ander repertoire voor een uitvoering met andere Zoetermeerse koren op 15 april. Heb je zin om op woensdagavond mee te repeteren in het CKC in Zoetermeer? Probeer het gewoon eens uit. Neem voor meer informatie contact op via secretariaat@thesprintersingers.nl of bel met Marga Verbeek: 06 24 57 66 11.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Recordaantal smaakmakers op Het Culinaire Zomerfestival 2026 Actueel 14 uur geleden
Tijdens het internationale wandelevenement liepen de deelnemers verschillende IVV-tochten door het heuvelachtige landschap.
Sportief Wandelgroep Zoetermeer bij Europiade Actueel 14 uur geleden
Burgemeester Bezuijen met zijn vrouw Nicole tijdens Veteranendag 2025.
Veteranendag 2026 in Zoetermeer afgelast vanwege hitte Actueel 15 uur geleden
Het comité Keti Koti met v.l.n.r. Evita Tjon A Ten, Riet de Leeuw, Ligya Wachter en Varina Tjon A Ten.
Viering Keti Koti verbindt donker verleden met vandaag Actueel 15 uur geleden
Serge en Jessica.
Van starter tot senior: SD Hypotheek en Advies regelt het voor jou Actueel 16 uur geleden
Loïs Witmond begeleidt een bevalling in 'De Verloskundigen'. Foto: KRO-NCRV.
Zoetermeerse Loïs is te zien in nieuwe KRO-NCRV realityserie ‘De Verloskundigen’ Actueel 17 uur geleden

Uit de krant

Dion Appelman is de uitvinder van Possiboard. Foto: Jeroen Pronk.
Jumbo Supermarkt geeft jonge game-designer een kans 20 uur geleden 1
Onder de Groote Boom werkt samen met Stichting Fietsmaatjes. Foto: Gerard van Warmerdam.
Koffieactie van Onder de Groote Boom voor Fietsmaatjes 22 uur geleden
V.l.n.r. Patricia van Valderen, Nathan Blom en Joëlle van der Land kijken uit naar Tommie Unlimited. Foto: Marit Nikerk.
Echt iedereen is welkom bij Tommie Unlimited 25 jun, 15:48
IKC De Edelsteen heeft hardgelopen voor het goede doel.
Team Zoethart & Friends ontvangt cheque 25 jun, 14:34 1
Afbeelding
In beeld: boerderijfestival bij Onder de Groote Boom 25 jun, 12:54
Drie partijen zorgen ervoor dat de woontoren een stap dichterbij komt.
Overeenkomst ondertekend voor 242 huurwoningen in Stadshart 25 jun, 11:07
Aan zes tafels bespraken twintig inwoners en evenveel studenten de twee thema’s. Foto: Gerard van Warmerdam.
In gesprek over sociale media en levensdruk 25 jun, 10:56
Verkoeling is nu extra welkom (afbeelding kan afwijken van winkel exemplaar).
Ventilatoren vliegen de deur uit: Bouwhof nog één van de weinige met voorraad 25 jun, 10:31