Panos Gklistis
Panos Gklistis

Lunchpauzeconcert in de Oude Kerk

Actueel 956 keer gelezen

Zoetermeer - Pianist Panos Gklistis geeft woensdag 11 januari het wekelijkse lunchpauzeconcert in de Oude Kerk, Dorpsstraat 59.

 Op het programma voor dit concert staan werken van Mozart, Tchaikofsky ,Ravel ,Debussy en Gklistis.

Pianist en componist Panos Gklistis werd in 1985 geboren in Griekenland, waar hij piano en compositie studeerde. In 2010 verhuisde hij naar Nederland waar hij klassieke piano studeerde aan het Rotterdamse Codarts conservatorium en de Fontys Hogeschool in Tilburg.
Panos treedt in diverse contexten op. Hij geeft solo recitals maar is ook als pianist actief in kamermuziek-ensembles en theaterproducties. Daarnaast is hij als docent verbonden aan de Pianoschool Rotterdam.

Het concert begint om 12.45 uur en duurt ongeveer een half uur. De toegang is gratis.

De concerten worden mede mogelijk gemaakt door Cultuurfonds Zoetermeer,Netwerk Zoetermeer en Gemeente Zoetermeer. De concerten en programma’s kunt u ook vinden op de website van onze Stichting : www.herbergoudekerk.nl 

Voor inlichtingen kunt u altijd contact opnemen met onze muzikaal adviseur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Een groep van enthousiaste senioren leerde eenvoudige technieken om bijvoorbeeld uit grepen te komen.
Weerbaarheid voor senioren bij Fit en Veilig Zoetermeer 19 aug, 15:02
Alle winnaars gingen op de foto. Foto: Benthuizer Tennisclub (BTC).
Winnaars Van der Meer 50+ dagtoernooi 19 aug, 12:52
Het bestuur heeft Izak Kalmijn gevraagd om leiding en vorm te geven aan de nieuwe voetbaltechnische commissie.
BSC ‘68 geeft impuls aan voetbaltechnische organisatie 19 aug, 11:49
Afbeelding
Schuttingactie bij De Driesprong: tijdelijk gratis plaatsing 19 aug, 10:00
Met een hoogwerker naar boven
Brandweer in actie voor loshangend rolluik 18 aug, 10:00
Soep eten en elkaar ontmoeten.
Verse soep bij Wijktuin Noordhove 16 aug, 14:44
Het betonnen festivalterrein P9 in Zoetermeer kleurt zaterdag 29 augustus groen.
DaKmarkt vol plekkies voor stekkies 16 aug, 12:32
Pasar Mini Rokkeveen
Middag voor cultuur, muziek en lekkers 16 aug, 10:48