LEO Club Zoetermeer
LEO Club Zoetermeer

LEO’s houden Pubquiz voor goede doel

Actueel 609 keer gelezen

Zoetemeer - LEO Club Zoetermeer houdt jaarlijks een Pubquiz voor het goede doel. Dit jaar is Stichting Jarige Job het goede doel waarvoor geld wordt ingezameld.

De LEO Club bestaat uit een groep enthousiaste vrijwilligers tussen 18 en 35 jaar die zich inzetten voor lokale goede doelen in en rond Zoetermeer. 

Tijdens deze avond strijden teams in verschillende quizrondes tegen elkaar om hun algemene kennis te testen. Uiteraard zijn er voor de winnende teams leuke prijzen te winnen. 

In Nederland zijn er ieder jaar weer kinderen die hun verjaardag niet kunnen vieren, omdat er thuis geen geld voor is. Stichting Jarige Job helpt deze kinderen door het geven van een verjaardagsbox t.w.v. €35,-. Hierin zit alles wat nodig is voor een echte verjaardag, thuis én op school. De totale opbrengst van de Pubquiz gaat dit jaar naar Stichting Jarige Job.
Wie wil dat nou niet? Een gezellige avond met een competitief tintje en hierdoor krijgen kinderen de mogelijkheid om hun verjaardag vieren zoals iedereen dat zou willen.
Locatie: 1892 Eten & Drinken, Dorpsstraat 74-A. Aanvang: 20:00. Kosten: €45,- per team (4 of 5 pers.) Durf jij de strijd aan te gaan? Zoek je teamgenoten bij elkaar en meld je aan via de website: www.leoclubzoetermeer.nl/pubquiz 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Recordaantal smaakmakers op Het Culinaire Zomerfestival 2026 Actueel 14 uur geleden
Tijdens het internationale wandelevenement liepen de deelnemers verschillende IVV-tochten door het heuvelachtige landschap.
Sportief Wandelgroep Zoetermeer bij Europiade Actueel 15 uur geleden
Burgemeester Bezuijen met zijn vrouw Nicole tijdens Veteranendag 2025.
Veteranendag 2026 in Zoetermeer afgelast vanwege hitte Actueel 15 uur geleden
Het comité Keti Koti met v.l.n.r. Evita Tjon A Ten, Riet de Leeuw, Ligya Wachter en Varina Tjon A Ten.
Viering Keti Koti verbindt donker verleden met vandaag Actueel 16 uur geleden
Serge en Jessica.
Van starter tot senior: SD Hypotheek en Advies regelt het voor jou Actueel 16 uur geleden
Loïs Witmond begeleidt een bevalling in 'De Verloskundigen'. Foto: KRO-NCRV.
Zoetermeerse Loïs is te zien in nieuwe KRO-NCRV realityserie ‘De Verloskundigen’ Actueel 18 uur geleden

Uit de krant

Dion Appelman is de uitvinder van Possiboard. Foto: Jeroen Pronk.
Jumbo Supermarkt geeft jonge game-designer een kans 21 uur geleden 1
Onder de Groote Boom werkt samen met Stichting Fietsmaatjes. Foto: Gerard van Warmerdam.
Koffieactie van Onder de Groote Boom voor Fietsmaatjes 22 uur geleden
V.l.n.r. Patricia van Valderen, Nathan Blom en Joëlle van der Land kijken uit naar Tommie Unlimited. Foto: Marit Nikerk.
Echt iedereen is welkom bij Tommie Unlimited 25 jun, 15:48
IKC De Edelsteen heeft hardgelopen voor het goede doel.
Team Zoethart & Friends ontvangt cheque 25 jun, 14:34 1
Afbeelding
In beeld: boerderijfestival bij Onder de Groote Boom 25 jun, 12:54
Drie partijen zorgen ervoor dat de woontoren een stap dichterbij komt.
Overeenkomst ondertekend voor 242 huurwoningen in Stadshart 25 jun, 11:07
Aan zes tafels bespraken twintig inwoners en evenveel studenten de twee thema’s. Foto: Gerard van Warmerdam.
In gesprek over sociale media en levensdruk 25 jun, 10:56
Verkoeling is nu extra welkom (afbeelding kan afwijken van winkel exemplaar).
Ventilatoren vliegen de deur uit: Bouwhof nog één van de weinige met voorraad 25 jun, 10:31