Froukje geeft een exclusief concert in de Boerderij. Foto: Tjerk Muilwijk
Froukje geeft een exclusief concert in de Boerderij. Foto: Tjerk Muilwijk

Froukje op bij Poppodium De Boerderij op 5 mei

Actueel 597 keer gelezen

Zoetermeer - Zoals u vorige week in het Streekblad heeft kunnen lezen, verandert Zoetermeer op 5 mei in een heuse festivalstad. Op verschillende podia door de stad wordt de vrijheid gevierd. Naast de acts op de Markt en het Nicolaasplein is bekend gemaakt dat Froukje tijdens het festival een exclusief concert zal geven in Poppodium de Boerderij.

Froukje is een van de meest gestreamde Nederlandse artiesten tijdens de pandemie. Daarnaast won ze een 3FM Award, een BUMA NL Award en een ESNS Kickstart award. Haar single Ik Wil Dansen werd de 3voor12 Song van het Jaar 2021. Tijdens het Bevrijdingsfestival Zoetermeer geeft Froukje een exclusief concert in Poppodium de Boerderij. Ook zal er een voorprogramma zijn, dit wordt verzorgd door zangeres Hiwot. Deze soulvolle zangeres met een liefde voor gospel en pop wil een boodschap overbrengen van hoop, blijdschap en liefde.

Vanwege de beperkte beschikbaarheid zal een reservering nodig zijn. Kaartjes zijn gratis en te reserveren vanaf zaterdag 2 april a.s. om 10:00 uur via de website van Poppodium Boerderij. Zorg dat je er snel bij bent, want dit exclusieve concert van Froukje zal snel uitverkocht raken. Het optreden is donderdag 5 mei om 20.30 uur. Reserveren:  www.poppodiumboerderij.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Inmiddels zijn bijna tweehonderd gasten aangesloten bij het initiatief.
Fietsmaatjes Zoetermeer fietst in 2 jaar de wereld rond 27 jun, 12:49 1
Leden en vrijwilligers vierden gezamenlijk het jubileum van de basketbalclub. Foto: Gerard van Warmerdam.
Feest bij Hammerheads 27 jun, 12:03
De groep bezocht de veiling van Broek op Langedijk.
120 enthousiaste passagiers bij ouderenreis SWOB 27 jun, 10:52
Toon Vessies, religieus humanist, voorzitter Vrijzinnig Zoetermeer
Column: Religie Lekker Belangrijk - voetbal: lekker belangrijk 27 jun, 09:33
Afbeelding
Recordaantal smaakmakers op Het Culinaire Zomerfestival 2026 26 jun, 16:05
Tijdens het internationale wandelevenement liepen de deelnemers verschillende IVV-tochten door het heuvelachtige landschap.
Sportief Wandelgroep Zoetermeer bij Europiade 26 jun, 15:35
Burgemeester Bezuijen met zijn vrouw Nicole tijdens Veteranendag 2025.
Veteranendag 2026 in Zoetermeer afgelast vanwege hitte 26 jun, 15:04
Het comité Keti Koti met v.l.n.r. Evita Tjon A Ten, Riet de Leeuw, Ligya Wachter en Varina Tjon A Ten.
Viering Keti Koti verbindt donker verleden met vandaag 26 jun, 14:37