Samenwerking tussen Geuzendag en Streekblad. Foto: Fred Roland
Samenwerking tussen Geuzendag en Streekblad. Foto: Fred Roland Fred Roland Zoetermeer

Streekblad en Geuzendag werken samen

Actueel 456 keer gelezen

Zoetermeer - Na een succesvolle samenwerking in 2021 zal deze krant ook dit jaar regelmatig verslag doen van de Geuzendag Zoetermeer (GDZ) op 25 september.

Door Hélène Ouwerkerk-Koeleman en Harald Huurman van Het Streekblad en René van der Spek (organisator GDZ) werd er een nieuwe overeenkomst aangegaan. Het Streekblad is daarmee exclusief mediapartner van het grootste ééndaagse sport- en spelevenement van Zoetermeer.

Tijdens de sportieve familiedag worden er door TVZ ’77, Road Runners Zoetermeer en Scouting Pocahontas de volgende activiteiten georganiseerd: Geuzenwandeltocht, Instawalk, Geuzenspelen, fiets/cyclo/moutainbiketochten en de Geuzenloop Zoetermeer. De voorinschrijving voor het laatste onderdeel start op 1 mei a.s. Voor de overige activiteiten kan op een later tijdstip worden ingeschreven.

De Geuzendag groeit ieder jaar meer. Steeds meer sportieve activiteiten worden toegevoegd. Hierdoor is de Geuzendag een echte sportieve familiedag geworden waarbij er voor iedereen wel wat leuks te doen is.
Voor alle informatie: www.geuzendag.nl en hou ook het Streekblad in de gaten want de komende tijd komen er steeds nieuwtjes voorbij.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Toon Vessies, religieus humanist, voorzitter Vrijzinnig Zoetermeer
Column: Religie Lekker Belangrijk - voetbal: lekker belangrijk Actueel 48 minuten geleden
Afbeelding
Recordaantal smaakmakers op Het Culinaire Zomerfestival 2026 Actueel 18 uur geleden
Tijdens het internationale wandelevenement liepen de deelnemers verschillende IVV-tochten door het heuvelachtige landschap.
Sportief Wandelgroep Zoetermeer bij Europiade Actueel 18 uur geleden
Burgemeester Bezuijen met zijn vrouw Nicole tijdens Veteranendag 2025.
Veteranendag 2026 in Zoetermeer afgelast vanwege hitte Actueel 19 uur geleden
Het comité Keti Koti met v.l.n.r. Evita Tjon A Ten, Riet de Leeuw, Ligya Wachter en Varina Tjon A Ten.
Viering Keti Koti verbindt donker verleden met vandaag Actueel 19 uur geleden
Serge en Jessica.
Van starter tot senior: SD Hypotheek en Advies regelt het voor jou Actueel 20 uur geleden

Uit de krant

Sebastiaan Smits, directeur Storytellers
Column: Gevoelstemperatuur 23 uur geleden
Dion Appelman is de uitvinder van Possiboard. Foto: Jeroen Pronk.
Jumbo Supermarkt geeft jonge game-designer een kans gisteren 1
Onder de Groote Boom werkt samen met Stichting Fietsmaatjes. Foto: Gerard van Warmerdam.
Koffieactie van Onder de Groote Boom voor Fietsmaatjes 26 jun, 08:04
V.l.n.r. Patricia van Valderen, Nathan Blom en Joëlle van der Land kijken uit naar Tommie Unlimited. Foto: Marit Nikerk.
Echt iedereen is welkom bij Tommie Unlimited 25 jun, 15:48
IKC De Edelsteen heeft hardgelopen voor het goede doel.
Team Zoethart & Friends ontvangt cheque 25 jun, 14:34 1
Afbeelding
In beeld: boerderijfestival bij Onder de Groote Boom 25 jun, 12:54
Drie partijen zorgen ervoor dat de woontoren een stap dichterbij komt.
Overeenkomst ondertekend voor 242 huurwoningen in Stadshart 25 jun, 11:07
Aan zes tafels bespraken twintig inwoners en evenveel studenten de twee thema’s. Foto: Gerard van Warmerdam.
In gesprek over sociale media en levensdruk 25 jun, 10:56