Lekker springen in Bounce Valley
Lekker springen in Bounce Valley Laurens van Heerde

Lekker jumpen in Airpark van Bounce Valley

Actueel 898 keer gelezen

Zoetermeer -  Zoetermeer is vanaf maart een nieuwe indoorattractie rijker: Bounce Valley. Dit luchtkussenpark vol met obstakels, hindernissen en competitieve elementen van bijna 1000 vierkante meter is de eerste in de regio Zoetermeer. Het is de vierde vestiging van Bounce Valley in Nederland.

 Dit ‘airpark’, zoals het luchtkussen heet, is volgens Bounce Valley zowel onder kinderen als volwassenen een groot succes gebleken. Een airpark is een groot aaneengesloten luchtkussen waarop je vrij kunt rondspringen (bouncen) of gebruik kunt maken van alle spelelementen die het airpark rijk is.

 Woordvoerder Micha Reij: “Eigenlijk is dit gewoon het luchtkussen van je dromen. Er zijn spectaculaire attracties en elementen te vinden, zoals de Wipe Out, Last Man Standing en Pillow Bash.”
Bounce Valley heeft al drie vestigingen, waarbij elke vestiging een uniek element in het airpark heeft.
“In Zoetermeer is dat de erg spectaculaire Jump Tower. Daar is de grote vraag of je over het randje durft te stappen, waarna je een stuk lager in onze zachte airbag landt”, aldus Micha Reij.
 Volgens eigen zeggen is Bounce Valley voor alle leeftijden, als je maar ‘’van plezier maken houdt’’. Niet alleen kinderen zijn van harte welkom om langs te komen of hun feestje te vieren, ook volwassenen zijn welkom voor bijvoorbeeld een team- of vriendenuitje. “Zeker de competitieve elementen zullen erg in de smaak vallen bij volwassenen. Bovendien kunnen ouders bij ons ook gewoon meedoen met de kinderen, waardoor je niet passief hoeft toe te kijken.” Bounce Valley biedt ook een ‘Night Deal’ aan: dit is drie uur toegang, onbeperkt ranja of twee andere drankjes en onbeperkt pizza voor € 25,00 per persoon. “Deze deal is in andere vestigingen erg populair onder tieners en volwassen.”

Het airpark komt in het pand aan de Voorweg 107, waar veel inwoners van Zoetermeer vroeger nog zwemles hebben gehad. Tegenwoordig is er Funzone, waar indoor speelparadijs Avontura ook onder valt, gevestigd. 

“Omdat ze in hetzelfde pand zitten is het straks mogelijk om je uren lang te vermaken onder één dak, zeker nu er ook een Laserkart, Glow & Golf en Lasergame zijn toegevoegd”, aldus Micha Reij. Het pand is goed bereikbaar per auto, fiets en OV (sneltramstation Voorweg Hoog of Voorweg Laag). Wanneer er een exacte openingsdatum is, zal deze op de website (www.bouncevalley.nl) en social media van Bounce Valley verschijnen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Ewalda Buiting, Boeddhistische groep Zuid-Holland Ligmincha
Column - Religie Lekker Belangrijk: Vakantie kan je een open blik naar de wereld geven Actueel 1 uur geleden
Vrijwilligers klaar voor vertrek.
1945 – bevrijding van Indië in Zoetermeerse verhalen (1) Actueel 18 uur geleden 1
De houtwerkplaats is waar mensen hun handen uit de mouwen steken, ideeën delen en van elkaar leren. Foto: Leon Koppenol.
Vrijwilligers gezocht voor de houtwerkplaats Actueel 19 uur geleden
Versterking is hard nodig om aan de groeiende vraag om hulp te kunnen blijven voldoen.
Extra SchuldHulpMaatjes zijn nodig Actueel 21 uur geleden
Concert Dakenfestival 2025 op hetzelfde dak.
Muziek op grote hoogte Actueel gisteren
Net als vorig jaar opent Gamecity weer de langste stormbaan van Nederland. Foto: Gerard van Warmerdam.
Langste stormbaan ligt binnenkort in Zoetermeer Actueel 20 aug, 16:00 2

Uit de krant

Afbeelding
Hutten bouwen in de regen 20 aug, 13:14
Vindhya Pujar (6) met haar bekers en onderscheidingen.
Zesjarige Vindhya Pujar is Nederlands jeugdkampioen schaken 20 aug, 12:53
Bestuurslid Pieter Ekelmans en voorzitter Joyce Hoffman van BCZ zijn geschrokken van de opzegging van de huurovereenkomst en zijn niet te spreken over de manier waarop de opzegging is gedaan.
Bridge Club Zoetermeer moet vertrekken uit De Vlieger 20 aug, 08:04 5
Harig wilgeroosje in de Natuurtuin Zoetermeer. Foto: Stichting Vrienden Natuurtuin Zoetermeer.
Rondleiding met gids in de Natuurtuin 19 aug, 16:02
Een groep van enthousiaste senioren leerde eenvoudige technieken om bijvoorbeeld uit grepen te komen.
Weerbaarheid voor senioren bij Fit en Veilig Zoetermeer 19 aug, 15:02
Alle winnaars gingen op de foto. Foto: Benthuizer Tennisclub (BTC).
Winnaars Van der Meer 50+ dagtoernooi 19 aug, 12:52
Het bestuur heeft Izak Kalmijn gevraagd om leiding en vorm te geven aan de nieuwe voetbaltechnische commissie.
BSC ‘68 geeft impuls aan voetbaltechnische organisatie 19 aug, 11:49
Afbeelding
Schuttingactie bij De Driesprong: tijdelijk gratis plaatsing 19 aug, 10:00