Afbeelding

De BEST methode: snel en effectief to the point

Actueel 956 keer gelezen

Berkel en Rodenrijs – Dr. Ineke van den Berg is al ruim dertig jaar BEST therapeut. BEST staat voor: Basic Emotional Structuring Test (BEST). Deze coaching methode werkt met felgekleurde poppen, die elk voor een emotie staan. Binnen enkele minuten geeft de methode inzicht in de persoonlijke stijl van de cliënt, de omgang met emoties en inzicht over de aandachtspunten van de fysieke gezondheid. Ineke wil deelnemers, die geïnteresseerd zijn in diepgaande inzichten over en voor hun cliënten, een testmethode aanbieden. “Het zou fantastisch zijn als meer therapeuten en coaches kunnen gaan werken met de BEST.”

BEST werkt met tien felgekleurde poppen, die allemaal staan voor een eigen emotie. De client kiest bewust twee poppen uit, na een gerichte vraag. De keuze geeft inzicht in hoe de client emotioneel gevormd is. Het laat de persoonlijkheidsstructuur van de client zien en de emotionele conflicten. BEST richt zich op het vinden van de persoonlijke (dis)harmonie en harmonie met anderen en biedt handvaten om hiermee om te gaan. Met BEST komt ook de kracht van de client naar boven en hoe deze het beste ingezet kan worden.

“Fantastisch als meer therapeuten en coaches kunnen werken met de BEST”

Voordelen van BEST
De BEST methode zorgt voor tijdswinst. Er is binnen vijf minuten (h)erkenning en dus contact, met weinig administratie. De methode is bruikbaar bij diagnostiek en behandeling. BEST heeft een non-verbaal karakter en is daarom ook goed inzetbaar bij kinderen (vanaf vier jaar) met aandachts- en gedragsproblemen, familieproblemen, teambuilding en bij cliënten met taalbarrières.

Rodenrijseweg 223
2651 BR Berkel en Rodenrijs
Tel: 010-5116469

E-mail: vraag@BESTacademie.nl
www.BESTacademie.nl


Bovenstaand artikel is een advertorial.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Ewalda Buiting, Boeddhistische groep Zuid-Holland Ligmincha
Column - Religie Lekker Belangrijk: Vakantie kan je een open blik naar de wereld geven Actueel 1 uur geleden
Vrijwilligers klaar voor vertrek.
1945 – bevrijding van Indië in Zoetermeerse verhalen (1) Actueel 18 uur geleden 1
De houtwerkplaats is waar mensen hun handen uit de mouwen steken, ideeën delen en van elkaar leren. Foto: Leon Koppenol.
Vrijwilligers gezocht voor de houtwerkplaats Actueel 19 uur geleden
Versterking is hard nodig om aan de groeiende vraag om hulp te kunnen blijven voldoen.
Extra SchuldHulpMaatjes zijn nodig Actueel 21 uur geleden
Concert Dakenfestival 2025 op hetzelfde dak.
Muziek op grote hoogte Actueel gisteren
Net als vorig jaar opent Gamecity weer de langste stormbaan van Nederland. Foto: Gerard van Warmerdam.
Langste stormbaan ligt binnenkort in Zoetermeer Actueel 20 aug, 16:00 2

Uit de krant

Afbeelding
Hutten bouwen in de regen 20 aug, 13:14
Vindhya Pujar (6) met haar bekers en onderscheidingen.
Zesjarige Vindhya Pujar is Nederlands jeugdkampioen schaken 20 aug, 12:53
Bestuurslid Pieter Ekelmans en voorzitter Joyce Hoffman van BCZ zijn geschrokken van de opzegging van de huurovereenkomst en zijn niet te spreken over de manier waarop de opzegging is gedaan.
Bridge Club Zoetermeer moet vertrekken uit De Vlieger 20 aug, 08:04 5
Harig wilgeroosje in de Natuurtuin Zoetermeer. Foto: Stichting Vrienden Natuurtuin Zoetermeer.
Rondleiding met gids in de Natuurtuin 19 aug, 16:02
Een groep van enthousiaste senioren leerde eenvoudige technieken om bijvoorbeeld uit grepen te komen.
Weerbaarheid voor senioren bij Fit en Veilig Zoetermeer 19 aug, 15:02
Alle winnaars gingen op de foto. Foto: Benthuizer Tennisclub (BTC).
Winnaars Van der Meer 50+ dagtoernooi 19 aug, 12:52
Het bestuur heeft Izak Kalmijn gevraagd om leiding en vorm te geven aan de nieuwe voetbaltechnische commissie.
BSC ‘68 geeft impuls aan voetbaltechnische organisatie 19 aug, 11:49
Afbeelding
Schuttingactie bij De Driesprong: tijdelijk gratis plaatsing 19 aug, 10:00