De kandidaten van Zoetermeer Vooruit.
De kandidaten van Zoetermeer Vooruit.

Zoetermeer Vooruit presenteert kandidatenlijst

Actueel 1.498 keer gelezen

Zoetermeer - Juliette Meurs-Troch is de lijsttrekker voor Zoetermeer Vooruit tijdens de komende gemeenteraadsverkiezingen in maart. In 2016 startte zij deze lokale politieke partij.

Ook dit keer staat Yvonne Bink-Winterkamp op plek 2. Daarna volgen relatieve nieuwkomers Almedin Cero en Larissa Nivillac gevolgd door het huidige commissielid Jolanda van Ballegooij. Hans van Rhijn en Sepehr Mohammadian staan op respectievelijk plek 6 en 7.
“Ik ben zeer vereerd om wederom als lijsttrekker onze prachtige partij aan te mogen voeren en samen met de andere raads-, commissie- en denktankleden onze idealen na te streven. De lijst is samengesteld met mensen van diverse afkomst, leeftijd, opleiding, geloofsovertuiging, leeftijd. Al met al een mooie doorsnede van de Zoetermeerse samenleving. Datgene wat bindt is dat we allen in Zoetermeer woonachtig zijn en onze stad en haar inwoners een warm hart toedragen. Allemaal komen we op voor gelijke kansen voor iedereen met begrip voor de jeugd, respect voor onze ouderen en aandacht voor de natuur. Uitgaande van de mens en niet van de regeltjes.”
De complete lijst is te zien op www.ZoetermeerVooruit.nl en op de facebookpagina waar de leden zich ook één voor één zullen voorstellen in aanloop naar de verkiezingen. Ook het vernieuwde Inspiratiedocument (Zoetermeer Vooruit heeft geen partijprogramma) zal daar binnenkort te vinden zijn.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Naast de elitewedstrijden voor mannen en vrouwen biedt de meeting competities voor alle categorieën. Foto: Gerard van Warmerdam.
Topatletiek op 22e Klaverblad High Jump Meeting Actueel 18 uur geleden
Zelf je fiets zomerklaar maken kan bij Ambachtenwerkplaats.
Fiets klaar voor de zomer bij de Ambachtenwerkplaats Actueel 22 uur geleden
Karin Goed (l) en Gerda Griffioen bieden mensen een handreiking met de voorstelling 'Niet Alleen'.
Herkenbare voorstelling over eenzaamheid voor het goede doel Actueel 22 jun, 15:02
Volwassenen kunnen aan de slag bij het Nieuw Talent Orkest.
Volwassenen leren de kracht van ritme Actueel 22 jun, 13:03
De Zoetermeerse kunstenaar Marja Milo is regelmatig aanwezig in de keet om in gesprek te gaan met bezoekers. Foto: Tanja Koning.
Marja Milo en Jeroen Blok exposeren bij Franx Actueel 22 jun, 10:00
Zoetermeer'77 kan steeds meer leden verwelkomen.
Zoetermeer’77 kent een explosieve groei Actueel 21 jun, 15:09

Uit de krant

Matthieu Wegh leest veel soms wel tweehonderd boeken per jaar.
De boekenkast van Mattieu Wegh 21 jun, 11:15
Links: duifkruid, rechts: donkere ooievaarsbek. Foto: Marina Lurks.
Natuur onder de loep 21 jun, 09:45
Jeremy Neijssel als raadsheer. Foto: Willem van Oranje - de musical.
Jeremy uit Zoetermeer vecht mee in musical Willem van Oranje 20 jun, 15:13
Kereltje vindt het heerlijk om bij je in de buurt te zijn.
Kat Kereltje zoekt rustig en liefdevol thuis 20 jun, 13:05
Burgemeester Michel Bezuijen.
Column: Veiligheid op straat 20 jun, 11:10 2
Gerard Aartsen (r).
Gerard Aartsen (80) is nog altijd niet uitgedanst 20 jun, 10:01
Guus (11) van basisschool De Elzenhoek won de derde editie van de Drone Cupfinale.
Drone Cup: “Geweldig om fanatisme van leerlingen te zien’’ 19 jun, 16:06 1
De vertegenwoordigers kwamen samen om ervaringen uit te wisselen en kennis op te doen. Foto: Jeroen Stahlecker.
Eten & Ontmoeten-bijeenkomst 19 jun, 14:46