Het CKC VRouwenkoor
Het CKC VRouwenkoor

Kerstconcert Good Tidings gaat door

Actueel 620 keer gelezen

Zoetermeer - CKC Vrouwenkoor o.l.v. Karin de Jong en Kamerkoor Vocapella o.l.v. Liselet van Gent bundelen wederom hun muzikale krachten. Op zaterdag 11 december a.s. geven zij samen het Kerstconcert Good Tidings in de sfeervolle Oude Kerk.

In de kerstsfeer komen met Carols en kerstliederen van Benjamin Britten, Edward Elgar, John Rutter, J.S. Bach, Gustav Holst en nog meer. De koren zingen elk a capella en met muzikale begeleiding van Ronald de Jong op piano en Marjatta Fehres op harp. Het belooft een concert te worden waarbij genoten kan worden van mooie muziek en men even de zorgen kan vergeten. Dit alles uiteraard op 1,5 meter afstand van elkaar, met vaste zitplaatsen.

Het concert begint om 15:00 uur. De toegangsprijs is € 8,50. Kinderen t/m 12 jaar hebben gratis toegang. Tickets zijn (online) verkrijgbaar via goodtidings.entranz.nl of (contant) voorafgaand aan het concert in de kerk vanaf 14:15 uur. Het aantal toegangskaarten is door de nieuwe maatregelen beperkt, dus wees er op tijd bij.

Ga voor meer informatie naar ckc-zoetermeer.nl/evenementen/ of zoek CKC Vrouwenkoor op Facebook en Instagram.

De geldende coronamaatregelen worden gehandhaafd. Voor dit concert is een coronatoegangsbewijs en geldige legitimatie nodig voor personen van 13 jaar of ouder.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Recordaantal smaakmakers op Het Culinaire Zomerfestival 2026 Actueel 13 uur geleden
Tijdens het internationale wandelevenement liepen de deelnemers verschillende IVV-tochten door het heuvelachtige landschap.
Sportief Wandelgroep Zoetermeer bij Europiade Actueel 13 uur geleden
Burgemeester Bezuijen met zijn vrouw Nicole tijdens Veteranendag 2025.
Veteranendag 2026 in Zoetermeer afgelast vanwege hitte Actueel 14 uur geleden
Het comité Keti Koti met v.l.n.r. Evita Tjon A Ten, Riet de Leeuw, Ligya Wachter en Varina Tjon A Ten.
Viering Keti Koti verbindt donker verleden met vandaag Actueel 14 uur geleden
Serge en Jessica.
Van starter tot senior: SD Hypotheek en Advies regelt het voor jou Actueel 15 uur geleden
Loïs Witmond begeleidt een bevalling in 'De Verloskundigen'. Foto: KRO-NCRV.
Zoetermeerse Loïs is te zien in nieuwe KRO-NCRV realityserie ‘De Verloskundigen’ Actueel 16 uur geleden

Uit de krant

Dion Appelman is de uitvinder van Possiboard. Foto: Jeroen Pronk.
Jumbo Supermarkt geeft jonge game-designer een kans 19 uur geleden 1
Onder de Groote Boom werkt samen met Stichting Fietsmaatjes. Foto: Gerard van Warmerdam.
Koffieactie van Onder de Groote Boom voor Fietsmaatjes 21 uur geleden
V.l.n.r. Patricia van Valderen, Nathan Blom en Joëlle van der Land kijken uit naar Tommie Unlimited. Foto: Marit Nikerk.
Echt iedereen is welkom bij Tommie Unlimited 25 jun, 15:48
IKC De Edelsteen heeft hardgelopen voor het goede doel.
Team Zoethart & Friends ontvangt cheque 25 jun, 14:34 1
Afbeelding
In beeld: boerderijfestival bij Onder de Groote Boom 25 jun, 12:54
Drie partijen zorgen ervoor dat de woontoren een stap dichterbij komt.
Overeenkomst ondertekend voor 242 huurwoningen in Stadshart 25 jun, 11:07
Aan zes tafels bespraken twintig inwoners en evenveel studenten de twee thema’s. Foto: Gerard van Warmerdam.
In gesprek over sociale media en levensdruk 25 jun, 10:56
Verkoeling is nu extra welkom (afbeelding kan afwijken van winkel exemplaar).
Ventilatoren vliegen de deur uit: Bouwhof nog één van de weinige met voorraad 25 jun, 10:31