Activiteiten bij het DigiTaalhuis
Activiteiten bij het DigiTaalhuis

De Wandelaar is gebruikt bij taalactiviteiten

Actueel 398 keer gelezen

Zoetermeer - De maand november stond in het teken van Nederland Leest. Speciaal voor deze maand werd het boek, De Wandelaar van Andriaan van Dis, gratis uitgedeeld door de bibliotheek.  Het Digi-Taalhuis Zoetermeer en partners hebben deze versie actief gebruikt bij hun taalactiviteiten. 

Een goed boek brengt gesprekken op gang en verbindt lezers met elkaar. Met een boek reis je in een mum van tijd van Jakarta naar New York en ben je maar een paar bladzijden verwijderd van 1924.
Digi-Taalhuis Zoetermeer heeft het boek gebruikt bij de Meeleesclub, een leesclub voor anderstaligen. NLtraining verzorgde een taalles in het teken van De Wandelaar en het PraatHuis van Gilde SamenSpraak organiseerde met Gilde Stadsgidsen een wandeling vanaf Forum rond de Dorpsstraat. De deelnemers aan alle activiteiten ontvingen De Wandelaar als presentje.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54
Diverse deelnemers zijn geslaagd voor de training.
Certificaten leiderschap uitgereikt 13 jun, 10:51 1
Adri Kortekaas, Pastor H. Nicolaasparochie Zoetermeer
Column - Religie: lekker belangrijk 13 jun, 08:31
Het boerderijfestival vindt plaats op zaterdag 20 juni van 11:00 tot en met 16:00 uur aan de Meerpolder 27.
‘Boerderijfestival’ draait om educatie en plezier: “willen mensen met inspiratie naar huis laten gaan” 12 jun, 14:56 1
Robin Blok.
Zo haalt u geld uit de overwaarde van uw huis 12 jun, 13:43
Tussen 14.00 en 16.00 uur kun je op het plein van de wijktuin komen om een hanger te maken.
Maak een Vaderdag cadeautje bij Wijktuin Rokkeveen 12 jun, 12:30