Schoentje zetten in het Stadshart
Schoentje zetten in het Stadshart

Sint’s Schoenenhuis komt naar het Stadshart

Actueel 676 keer gelezen

Zoetermeer – Afgelopen weekend is Sinterklaas weer aangekomen in Nederland. De komst van de goedheiligman gaat ook dit jaar het Stadshart niet stilletjes voorbij. De Sint wil kinderen in Zoetermeer natuurlijk niet met lege schoentjes achterlaten. Vandaar dat er in Stadshart Zoetermeer 8 dagen lang schoentjes kunnen worden gezet. 

Van 27 november t/m 4 december wordt een leegstaand winkelpand in het Stadshart omgetoverd tot Sint’s Schoenenhuis. Kinderen kunnen hier gratis hun schoentje zetten, en de dag erna deze mét cadeautje weer ophalen. Omdat Sinterklaas graag ziet dat we echt voorzichtig zijn, kan dit alleen als ouders zich aan de 1,5 meter houden en niet allemaal tegelijkertijd naar binnen gaan. Om deze reden staat er een pepernoothostess en een beveiliger bij het huis zodat iedereen veilig naar binnen kan. Ter plekke zijn er speciale looproutes, wordt alles regelmatig gedesinfecteerd.
Het maken van mooie tekeningen wordt enorm gewaardeerd door de Sint. Sterker nog, hij moedigt het extra aan dit jaar. Elke dag wordt er één supercadeau in de schoen geplaatst van degene die de mooiste tekening heeft gemaakt. Overigens kan hier ook kans op worden gemaakt door de lekkerste wortels voor Ozosnel of een mooi gedicht voor de Pieten.
Van 27 november t/m 4 december zit Sint’s Schoenenhuis in de Promenade 265 naast de Zeeman XL.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Ewalda Buiting, Boeddhistische groep Zuid-Holland Ligmincha
Column - Religie Lekker Belangrijk: Vakantie kan je een open blik naar de wereld geven Actueel 3 uur geleden
Vrijwilligers klaar voor vertrek.
1945 – bevrijding van Indië in Zoetermeerse verhalen (1) Actueel 20 uur geleden 1
De houtwerkplaats is waar mensen hun handen uit de mouwen steken, ideeën delen en van elkaar leren. Foto: Leon Koppenol.
Vrijwilligers gezocht voor de houtwerkplaats Actueel 21 uur geleden
Versterking is hard nodig om aan de groeiende vraag om hulp te kunnen blijven voldoen.
Extra SchuldHulpMaatjes zijn nodig Actueel 23 uur geleden
Concert Dakenfestival 2025 op hetzelfde dak.
Muziek op grote hoogte Actueel 21 aug, 08:57
Net als vorig jaar opent Gamecity weer de langste stormbaan van Nederland. Foto: Gerard van Warmerdam.
Langste stormbaan ligt binnenkort in Zoetermeer Actueel 20 aug, 16:00 2

Uit de krant

Afbeelding
Hutten bouwen in de regen 20 aug, 13:14
Vindhya Pujar (6) met haar bekers en onderscheidingen.
Zesjarige Vindhya Pujar is Nederlands jeugdkampioen schaken 20 aug, 12:53
Bestuurslid Pieter Ekelmans en voorzitter Joyce Hoffman van BCZ zijn geschrokken van de opzegging van de huurovereenkomst en zijn niet te spreken over de manier waarop de opzegging is gedaan.
Bridge Club Zoetermeer moet vertrekken uit De Vlieger 20 aug, 08:04 5
Harig wilgeroosje in de Natuurtuin Zoetermeer. Foto: Stichting Vrienden Natuurtuin Zoetermeer.
Rondleiding met gids in de Natuurtuin 19 aug, 16:02
Een groep van enthousiaste senioren leerde eenvoudige technieken om bijvoorbeeld uit grepen te komen.
Weerbaarheid voor senioren bij Fit en Veilig Zoetermeer 19 aug, 15:02
Alle winnaars gingen op de foto. Foto: Benthuizer Tennisclub (BTC).
Winnaars Van der Meer 50+ dagtoernooi 19 aug, 12:52
Het bestuur heeft Izak Kalmijn gevraagd om leiding en vorm te geven aan de nieuwe voetbaltechnische commissie.
BSC ‘68 geeft impuls aan voetbaltechnische organisatie 19 aug, 11:49
Afbeelding
Schuttingactie bij De Driesprong: tijdelijk gratis plaatsing 19 aug, 10:00