De natuurtuingids vertelt allerlei wetenswaardigheden over de landschappen en de natuur in wintertijd. Foto: pr
De natuurtuingids vertelt allerlei wetenswaardigheden over de landschappen en de natuur in wintertijd. Foto: pr

Begin 2024 met Nieuwjaarswandeling met gids in de Natuurtuin

Actueel 945 keer gelezen

Zoetermeer - Stichting Vrienden Natuurtuin Zoetermeer houdt een Nieuwjaarswandeling op maandag 1 januari 2024. Verzamelen om 14.00 uur bij de picknicktafel tegenover de plek waar het Westpunt stond (ingang Westerpark via de Turfberg, op de borden richting Natuurtuin/Westpunt volgen.)

Begin het nieuwe jaar actief met een aangename wandeling in de Natuurtuin en ontdek dat daar ook in de winter veel moois en interessants te zien is. De natuurtuingids vertelt tijdens het lopen allerlei wetenswaardigheden over de landschappen en de natuur in wintertijd.

De Natuurtuin bestaat uit een aantal voor onze regio kenmerkende landschappen, die juist in de winter goed te herkennen zijn. In de afgelopen maanden is namelijk het nodige riet gemaaid, waardoor vanaf diverse plekken een heel mooi overzicht van het terrein mogelijk is. Bij zacht weer staan er zeker nog wel wat planten in bloei.

Lees verder onder foto >

Foto: pr

De wandeling duurt ruim een uur. De rondleiding is minder geschikt voor gebruikers van rolstoelen. Zij kunnen een deel van de Natuurtuin via een aparte ingang bezoeken. Honden mogen de tuin niet in.

Wilt u meer over de Natuurtuin weten, kijk dan eens op www.vriendennatuurtuinzoetermeer.nl of op Facebook (Vrienden Natuurtuin Zoetermeer).

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Annemieke Schipper, voorganger Apostolisch Genootschap Zoetermeer
Column - Religie Lekker Belangrijk: De steen die leert huilen 8 aug, 08:25
Proeverij kruidenthee
Ontdek de kracht van kruiden in Hof van Seghwaert 7 aug, 16:37
Een trotse broer en zus die dolblij zijn met hun nieuwe bouwpakket.
LEGO-verrassing voor kinderen VoorleesExpress 7 aug, 15:38
Afbeelding
Vestingdagen 2.0: een weekend vol sfeer in Hellevoetsluis 7 aug, 13:34
Cemile versiert haar winkelraam.
Dorpsstraat opnieuw voor één dag Drawstreet 7 aug, 12:27
Gezelligheid bij de opening van de ontmoetingsplek in Buytenwegh
Nieuwe ontmoetingsplek in Buytenwegh 7 aug, 10:37
Martijn Bom en Marco de Bruin.
Bom en de Bruin naar NK Subbuteo 6 aug, 15:32
De deelnemers op de groepsfoto.
Kids Tennis&Padel 3Daagse bij BTC 6 aug, 14:29