Afbeelding

Vacature: Orderpicker Part time (3 dagen)

Zakelijk 921 keer gelezen

Wil jij lekker actief bezig zijn in een gezellig team? Hou jij van klantencontact via telefoon en aan de balie? En haal jij veel werkplezier uit het behalen van dagelijkse deadlines samen met je collega’s? Misschien is deze baan dan iets voor jou!

Orderpicker Part time (3 dagen)

Bijou Moderne is een groothandel voor de juweliersbranche, goud- en zilversmeden en horlogemakers. Het is een bedrijf, waarin de praktische instelling overheerst. We helpen klanten en elkaar waar nodig, houden van korte lijnen en denken in oplossingen.

Werkzaamheden
Als orderpicker kom je de volgende werkzaamheden tegen:

- het verwerken van de orders;

- het te woord staan van de klanten, zowel telefonisch als aan de balie en in de showroom;

- assistentie verlenen in postkamer;

- overige ondersteunende werkzaamheden op de verkoopafdeling indien nodig

De medewerker
Voor deze functie is een nauwkeurige en zorgvuldige manier van werken vereist. Daarnaast werk je zelfstandig, maar ook in teamverband. Met een flexibele instelling richting klanten en collega’s zul jij je gauw thuis voelen binnen het Bijou-team.

Bijou Moderne b.v.
Bijou Moderne b.v. biedt een afwisselende functie voor 3 dagen per week in een informele sfeer. Naast het salaris wordt er een reiskostenvergoeding en deelname aan de pensioenregeling aangeboden.

Heeft u interesse? Stuur dan vóór 15 maart a.s. uw sollicitatie vergezeld van een c.v. en eventueel een pasfoto naar Personeelszaken; Mevr. D. van der Pad Emailadres: D.vanderpad@bijoumoderne.nl

Bijou Moderne b.v. Edisonlaan 36-38 2665 JC Bleiswijk tel: 010 - 529 66 00.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup 15 jun, 14:42 1
Het gebouw Urban Woods in Delft is een voorbeeld van biobased bouwen.
Lezing en gesprek ArchitectuurPunt 15 jun, 12:53
Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41