Afbeelding

VACATURE: Medewerker DTP

Zakelijk 1.768 keer gelezen

Het Mediacentrum in Pijnacker is op zoek naar een DTP’er die hun team komt versterken. 

Als DTP’er ga je werken in een team met 15 andere DTP’ers. Samen werk je aan de productie van 80 verschillende kranten in de week. Het is belangrijk dat je in staat bent om de verzoeken van onze klanten op een juiste en secure manier te vertalen naar mooie creaties. Geen enkele opdracht is hetzelfde: of het nu gaat om het vervaardigen van advertenties of het samenstellen van de krant. Tevens vervaardig je als onderdeel van het DTP-team ook magazines en banners. Tot slot ben je flexibel en kun je snel schakelen om aan alle verzoeken te voldoen. Maar je staat er niet alleen voor, je wordt onderdeel van ons gezellige team in Pijnacker.

Heb je interesse? Lees dan snel verder!

Wat ga jij doen in 16-36 uur per week? 

  • Het opmaken van advertenties voor verschillende uitgeverijen.
  • Het opmaken van redactiepagina’s.
  • Het samenstellen van de krant.
  • Vervaardigen van magazines en banners.

Vereisten

  • Je hebt minimaal een MBO opleiding richting DTP/ Grafische vormgeving succesvol afgerond.
  • Je hebt ervaring met Adobe InDesign, Adobe Photoshop en eventueel ook Adobe Illustrator.
  • Je bent creatief en hebt aandacht voor de kleinste details.
  • Je bent zowel snel als nauwkeurig in je werk.
  • Je gaat geen uitdaging uit de weg en kan goed omgaan met deadlines en opdrachtgevers.
  • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal.

Wij bieden

  • Een leuke baan voor 16-36 uur binnen een gezellig team.
  • Informele sfeer (saamhorigheid vinden wij belangrijk!).
  • Marktconform salaris per 4 weken.
  • Werken met fijne collega’s, waarbij een vrijdagmiddagborrel niet ontbreekt.

Ben jij die collega die zelfstandig kan werken en tegelijkertijd goed past in ons hechte en gezellige team? Dan nodigen we je graag uit om onder het genot van een bakje koffie elkaar beter te leren kennen! Lees de gehele vacature en solliciteer snel via deze link: telstarmediagroep.recruitee.com/o/medewerker-dtp.

Het Mediacentrum is onderdeel van Telstar Mediagroep, bestaande uit negen nieuws- en mediabedrijven die gevestigd zijn in Zuid-Holland en Brabant. Door het grote bereik van onze lokale nieuwsmedia (28 wekelijkse nieuwsbladen en 29 nieuwssites) te combineren met marketingdiensten, hebben wij een divers portfolio waarmee we klanten kunnen helpen bij het bereiken van hun communicatiedoelen.

Het Mediacentrum fungeert als shared service center voor de eigen nieuws- en mediabedrijven en werkt daarnaast voor externe klanten. Dit wordt gedaan met zo’n 35 collega’s op de afdelingen DTP, ICT, Marketing, Design en Administratie.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Jeremy Neijssel als raadsheer. Foto: Willem van Oranje - de musical.
Jeremy uit Zoetermeer vecht mee in musical Willem van Oranje 20 jun, 15:13
Kereltje vindt het heerlijk om bij je in de buurt te zijn.
Kat Kereltje zoekt rustig en liefdevol thuis 20 jun, 13:05
Burgemeester Michel Bezuijen.
Column: Veiligheid op straat 20 jun, 11:10 2
Gerard Aartsen (r).
Gerard Aartsen (80) is nog altijd niet uitgedanst 20 jun, 10:01
Guus (11) van basisschool De Elzenhoek won de derde editie van de Drone Cupfinale.
Drone Cup: “Geweldig om fanatisme van leerlingen te zien’’ 19 jun, 16:06 1
De vertegenwoordigers kwamen samen om ervaringen uit te wisselen en kennis op te doen. Foto: Jeroen Stahlecker.
Eten & Ontmoeten-bijeenkomst 19 jun, 14:46
Foto ter illustratie; de Zoetermeerse pandbrigade is opgestart om woonfraude en onrechtmatig woongebruik aan te pakken.
Hoe gaat het nu met de Zoetermeerse pandbrigade? 19 jun, 13:54
Sharmaine Doesburg-Pex is fotografe en heeft voor deze gelegenheid foto’s van Zoetermeer opgehangen.
Kunstenaar in de spotlight bij My cup of vinyl 19 jun, 12:43