
Steelt jouw hond de show op de kalender van 2024?
Regio 1.300 keer gelezenBerkel en Rodenrijs - Is jouw hond een beetje fotogeniek? Geef hem of haar dan op voor de fotokalenderwedstrijd van dierenfotografe Yvonne van Leeuwen uit Berkel en Rodenrijs ten bate van de Stichting Steunfonds Franse Bulldog. De wedstrijd wordt gehouden van 1 t/m 31 augustus.
“Ik werk al bijna mijn hele leven met diverse soorten honden”, vertelt Yvonne. “Eerst als hondentrimster en tegenwoordig als professioneel hondenfotograaf en als vrijwilliger bij een hondenvereniging. De hondenbaan waar ik altijd van gedroomd heb. De foto-actie die ik organiseer is bedoeld om geld op te halen voor de Stichting Steunfonds Franse Bulldog.”
Stichting
Stichting Steunfonds Franse Bulldog is opgericht door Rob Derriks. Het steunfonds geeft advies, en onder bepaalde voorwaarden ook financiële hulp aan een in medische nood verkerende Franse bulldog, waarvan de eigenaar (tijdelijk) de benodigde financiën niet heeft. Uitgangspunt is dat de Franse bulldog na het verkrijgen van de medische zorg bij voorkeur bij het baasje blijft. Het steunfonds werkt in Nederland en België. Kijk op https://www.facebook.com/profile.php?id=100067166146521 voor meer informatie.
“Zo’n mooi doel wil ik graag ondersteunen”, aldus Yvonne. “Daarom heb ik deze actie georganiseerd. Het werkt als volgt: Hondenbezitters schrijven hun hond(en) in voor de wedstrijd en sturen een zelfgemaakte foto van hun hond op met een donatie van 10 euro. Vervolgens gaan de inzenders met elkaar de strijd aan stemmen te verzamelen. Iedere stem is 1 euro, met een minimum van 5 euro. Donaties gaan rechtstreeks naar het goede doel via de wedstrijdsoftware (GoGo Photo Contest). Daarnaast kan je ook een Speciale datum reserveren. Vier de verjaardag van uw hond, kat of ander huisdier, de adoptie-dag of eer uw huisdier ter nagedachtenis door een datum te reserveren voor hun foto in het kalenderraster. Kies je favoriete foto, selecteer een datum en dien hieronder een donatie van € 15,00 in. De vakjes worden gevuld op basis van wie het eerst komt, het eerst maalt. Nog een mogelijkheid voor een donatie is om de kalender alvast te reserveren. Zodra deze gedrukt is kunt u hem afhalen of wordt deze thuisgestuurd.
Prijzen
Er zijn prijzen voor de 12 honden met de hoogste aantal stemmen. Deze prijzen zijn genereus geschonken door bedrijven in Nederland en België.
Er zijn geweldige prijzen te winnen, zoals een lang weekend in Dierendroom dierenhotel voor 2 honden, Een honden High Tea voor maximaal 4 honden bij Brokken&Zo XXL in Gouda en een speciale voerbak gesponsord door Ibizabully. Meer weten over de prijzen, de regels en het doel? De website voor deze actie is www.gogophotocontest.com/SteunfondsFranseBulldog.
Wekelijks zijn er ook mini-wedstrijden met prijzen die zijn gereserveerd voor honden met de hoogste aantal stemmen in die week. En er zijn lokale prijzen in Nederland en België. De lokale prijzen worden verloot onder de plaatselijke deelnemers met de hoogste stemmen. In Lansingerland hebben o.a. Pets Place Berkel en Dierspecialist Bergschenhoek en de Hondentraiteur een prijs gesponsord.
In Zoetermeer hebben o.a. Diervoeders Zoetermeer, Dierenexpert Benji, Dierenparadijs Zoetermeer en de Hondentraiteur een prijs gesponsord.
Kalender
“Er zullen 12 algemene winnaars zijn, die een kalenderplek in de kalender van 2024 krijgen en andere prijzen winnen”, gaat Yvonne verder. “Deze 12 winnaars zullen door mij kosteloos gefotografeerd worden om met een mooie foto in de kalender 2024 te kunnen stralen. Ik ontwerp de kalender en deze wordt door TelstarMedia gedrukt. De kalender kan vanaf 1 augustus gereserveerd worden op de website: www.gogophotocontest.com/SteunfondsFranseBulldog.
Meer weten of wilt u met uw bedrijf ook sponsoren? Neem dan contact op met Yvonne: yvonne@animaldesignfotografie.nl. Of tel. 06-15381581.













