
Maak een Vaderdag cadeautje bij Wijktuin Rokkeveen
Actueel 161 keer gelezenZoetermeer - Kinderen kunnen bij Wijktuin Rokkeveen zelf een Vaderdag cadeautje maken. Kom op woensdag 17 juni knutselen.
“Hoe leuk is het om zelf een leuk cadeautje te maken voor je vader?”, aldus de wijktuin. “Of voor iemand anders die je op vaderdag iets wilt geven? Misschien je opa of oppas? Een zelfgemaakt presentje is net wat leuker.”
Woensdagmiddag 17 juni kun je zelf iets knutselen in de wijktuin. Het kost 2 euro en je krijgt daar ook een glaasje limonade bij.
Tussen 14.00 en 16.00 uur kun je op het plein van de wijktuin komen om een hanger te maken. Natuurlijk mag je het cadeau ook inpakken. “Het wordt helemaal leuk als je een fotootje van jezelf meeneemt, dan kun je het cadeau heel persoonlijk maken!”
Je hoeft je niet van te voren op te geven, kom gewoon langs. “Je vindt ons op het plein voor het gebouw, of bij slecht weer in de tunnelkas”, besluit de organisatie.
De wijktuin ligt aan de Spectrumsingel 50, in het Burgemeester Hoekstrapark in Rokkeveen.
Voor meer informatie over de tuin kun je kijken op www.wijktuinrokkeveen.nl, en op Facebook en Instagram.













