Tijdens dit evenement is het wederom mogelijk om uw conditie te testen en een mooie tijd te lopen.
Tijdens dit evenement is het wederom mogelijk om uw conditie te testen en een mooie tijd te lopen.

VanRijn 3Plassenloop op 26 april

Actueel 166 keer gelezen

Zoetermeer - Road Runners Zoetermeer houdt op zondagmorgen 26 april wederom hun vanRijn 3Plassenloop prestatieloop. 

Tijdens dit evenement is het wederom mogelijk om uw conditie te testen en een mooie tijd te lopen. Ook nu staan wederom genoeg vrijwilligers paraat om dit fenomeen ook nu weer tot een succes te maken.

De vanRijn 3Plassenloop vindt in principe plaats iedere laatste zondag van de maand. Het parkoers van de 3Plassenloop is, zoals gewoonlijk, een loop over 5 km over verharde paden en uitgezet in Zoetermeer. De vanRijn 3Plassenloop is een open hardloopevent, waarbij jong- en oud zich kan inschrijven en welkom zal zijn.

“Gelopen wordt in de fraaie lenteperiode rondom de Zoetermeerse-, de Noordhovense- en de Benthuizerplas. Het parkoers is nagenoeg verkeersvrij en staat bekend als zeer snel en bezit vrijwel geen hoogteverschillen”, aldus de organisatie. “Inschrijven kan op zondag 26 april vanaf 09:30 uur in het clubhuis van de Road Runners Zoetermeer aan Het Lange Land 14 te Zoetermeer.”
Parkeren en inschrijfgeld
Rondom het clubgebouw is voldoende parkeergelegenheid aanwezig.

Het inschrijfgeld is 3,50 euro via pinbetaling en 4 euro bij contante betaling, waarvoor de lopers een startnummer en een flesje water bij de Finish zullen ontvangen.


De 3Plassenloop start om 10:30 uur ter hoogte van restaurant de “Happy Moose” aan de Zoetermeerseplas.

De kleedkamers bij de Road Runners staan wederom ter beschikking voor een ieder en zijn beschikbaar om je te verkleden en na afloop eventueel te kunnen douchen.

De bar in het clubgebouw zal geopend zijn voor-, tijdens en na de prestatieloop om de behaalde prestatie, onder het genot van een drankje, met elkaar te kunnen evalueren.

“De volgende 3Plassenloop is op zondag 31 mei, zet deze dus alvast maar in de agenda”, besluit de organisatie.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

DSO voorzitter Nawijn overhandigt het speldje aan Dhr. De Wit.
Uniek jubileum bij sv DSO gisteren 1
Mariëlle Trouwborst. Foto: @oakpics / @shift_media_co.
Mariëlle Trouwborst wint de slotetappe en de eerste editie van de Garden Route Giro gisteren
Bevrijdingsfestival is een evenement dat is gekoppeld aan een nationale feestdag. Foto: Gerard van Warmerdam
Subsidie eerlijker verdelen onder evenementen 22 apr, 13:32
Die lustige Witwe.
Cantiamo neemt afscheid in vol Stadstheater 22 apr, 13:02
Afbeelding
Koningsdag 2026 in het Stadshart Zoetermeer: een dag vol oranje gezelligheid 21 apr, 09:17
Coach Wesley is trots op het team en kijkt uit naar de komende toernooien.
Dojo Hokori Meiyo op Day of the Youth and the Beginners 20 apr, 15:30
De ExpoBieb is een initiatief van verschillende Zoetermeerse instellingen.
ExpoBieb Zoetermeer geopend 20 apr, 14:31
Foto: Spa-Media.
Gaslekkage door graafwerkzaamheden Van Leeuwenhoeklaan Zoetermeer 20 apr, 12:27