De samenwerking is gericht op het wegnemen van drempels voor kinderen die extra ondersteuning nodig hebben.
De samenwerking is gericht op het wegnemen van drempels voor kinderen die extra ondersteuning nodig hebben.

Unlimited Sports Events en mboRijnland Sport en Bewegen slaan handen ineen

Actueel 591 keer gelezen

Zoetermeer – Unlimited Sports Events en mboRijnland Sport en Bewegen intensiveren hun samenwerking om kinderen met een verstandelijke beperking meer aan het sporten te krijgen. Door een directe koppeling met onderwijsstichting Resonans ontstaat een leeromgeving waar maatschappelijke impact en professionele begeleiding hand in hand gaan.

De samenwerking is gericht op het wegnemen van drempels voor kinderen die extra ondersteuning nodig hebben. Tweedejaars studenten Buurtsportcoach van mboRijnland Sport & Bewegen krijgen de kans om praktijkervaring op te doen in het begeleiden van deze specifieke doelgroep. Dit gebeurt onder intensieve begeleiding van ervaren docenten die toezien op de pedagogische kwaliteit en de groei van de studenten. 

Spin-off met Resonans
De samenwerking met Resonans (speciaal onderwijs) zorgt ervoor dat de kinderen de juiste begeleiding krijgen om met plezier in beweging te komen.

Voor Unlimited Sports Events is deze maatschappelijke koppeling waardevol: de studenten van mboRijnland Sport & Bewegen doen waardevolle ervaring op, terwijl de kinderen van Resonans extra aandacht en structuur ervaren tijdens hun sportmomenten. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54
Diverse deelnemers zijn geslaagd voor de training.
Certificaten leiderschap uitgereikt 13 jun, 10:51 1
Adri Kortekaas, Pastor H. Nicolaasparochie Zoetermeer
Column - Religie: lekker belangrijk 13 jun, 08:31
Het boerderijfestival vindt plaats op zaterdag 20 juni van 11:00 tot en met 16:00 uur aan de Meerpolder 27.
‘Boerderijfestival’ draait om educatie en plezier: “willen mensen met inspiratie naar huis laten gaan” 12 jun, 14:56 1