De winnaars van Young Music Talent 2026. Foto: PR.
De winnaars van Young Music Talent 2026. Foto: PR.

Winnaars jubileumeditie Young Music Talent 2026

Actueel 441 keer gelezen

Zoetermeer - De Theaterzaal van het CKC stond vrijdagavond 10 april in het teken van de finale van Young Music Talent. Muzikale talenten uit Zoetermeer presenteerden zich op het podium, met als winnaars: Xiaosong Zhou (solisten t/m 11 jaar), Eleonora Ceretto (solisten t/m 21 jaar), Nostalgic Motion (ensemble lichte muziek), Xiaosong & Xiaohan Zhou (ensemble klassieke muziek) en Samuel Donner (musical/popzang).  

Young Music Talent (YMT) is al 25 jaar een competitie waarin jonge muzikale talenten strijden om de winst in verschillende categorieën. Ooit gestart als het CKC Muziekconcours in 2001 is deze wedstrijd een uitdaging en kans voor jong muzikaal talent om zich verder te ontwikkelen. Zo krijgen de deelnemers tips van een vakkundige jury tijdens de voorrondes, werken ze aan hun podiumskills tijdens de workshop Podiumpresentatie en ontmoeten ze andere muzikale kinderen en jongeren. Daarnaast zijn er prijzen te winnen: optredens op grote podia in de stad, met onder andere het Ebony Ensemble, en een Residentie Orkest Experience.

Zowel de organisatie, de jury, de deelnemers en het publiek kijken terug op een fantastische editie in het jubileumjaar van het CKC. Young Music Talent is mogelijk gemaakt door het Residentie Orkest, Ebony Ensemble en Vrienden van CKC.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Oud-raadslid (LHN) Ward Meijroos wordt wethouder in Goeree-Overflakkee Actueel 38 minuten geleden
Opening Nationaal Videogame museum in 2024. Foto: Gerard van Warmerdam.
Gemeentelijke investering Nationaal Videogame museum loopt mogelijk op tot 4 miljoen euro Actueel 1 uur geleden 2
Afbeelding
De Aanbouw Expert zoekt timmerman ruwbouw Zakelijk 7 uur geleden
Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup Actueel 15 jun, 14:42 1
Het gebouw Urban Woods in Delft is een voorbeeld van biobased bouwen.
Lezing en gesprek ArchitectuurPunt Actueel 15 jun, 12:53
Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september Actueel 15 jun, 08:42

Uit de krant

Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54
Diverse deelnemers zijn geslaagd voor de training.
Certificaten leiderschap uitgereikt 13 jun, 10:51 1
Adri Kortekaas, Pastor H. Nicolaasparochie Zoetermeer
Column - Religie: lekker belangrijk 13 jun, 08:31