Afbeelding

Internationale Vrouwendag 2026 in Zoetermeer wordt groot vrouwenfeest

Actueel 1.392 keer gelezen

Zoetermeer - Op zaterdag 7 maart verandert het Praktijkcollege Zoetermeer in een bruisende ontmoetingsplek voor een exclusieve Ladies Night. De viering van Internationale Vrouwendag kent in Zoetermeer een lange geschiedenis. In 2026 kiest ‘Vrouwen van Zoetermeer’ voor een energieke, feestelijke aanpak. Van 17:00 tot 00.00 uur staan de kracht, vrijheid en de stem van de vrouw centraal. Het evenement is opgezet als een avond vóór vrouwen, dóór vrouwen, waar iedereen zich vrij, verbonden en geïnspireerd mag voelen.

Waarom vieren nog steeds essentieel is
Het vieren van Internationale Vrouwendag is in 2026 nog steeds van groot belang. Het is hét moment om de solidariteit tussen vrouwen te versterken en aandacht te vragen voor thema’s als gelijkwaardigheid, veiligheid en gezondheid. Dat is ook de kracht van de community ‘Vrouwen van Zoetermeer’ in een wereld die voortdurend in beweging is.

Op deze dag staan we stil bij de rechten van de vrouw, wereldwijd én dichtbij huis. We vieren de stappen die al zijn gezet, maar kijken ook naar de uitdagingen die nog voor ons liggen. Internationale Vrouwendag verbindt en inspireert: een dag vol kracht, ontmoeting, plezier, beweging én dans — want vieren doen we samen!

Programma: Van inspiratie naar de dansvloer
De avond is zo opgezet dat bezoekers op elk moment kunnen binnenlopen voor een gevarieerd programma:

· 17:00 – 19:45 uur: Informatiemarkt met lokale initiatieven en workshops variërend van bewegen tot ontspannen.

· 17:15 uur: Gezamenlijke opening van de avond.

· 20:00 – 00:00 uur: Feestavond met DJ ZFM en live optredens op een volle dansvloer.

Tijdens de avond worden tot 22:00 uur soep en hapjes geserveerd. Koffie, thee en mocktails zijn verkrijgbaar tot middernacht. De entree is gratis. Voor meer informatie en om te laten weten dat je komt: www.vrouwenvanzoetermeerfeest.nl

Oproep: Word onderdeel van het team
Dit feest wordt georganiseerd door een enthousiaste groep vrouwen die zich volledig vrijwillig inzet. Om de avond gastvrij te laten verlopen, zoekt de organisatie nog extra helpende handen. Er zijn rollen beschikbaar als gastvrouw, ondersteuning bij de workshops en hulp bij de op- en afbouw. Betrokkenheid en enthousiasme zijn belangrijker dan ervaring. Aanmelden als vrijwilliger kan via vrouwenvanzoetermeer@gmail.com.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

MO12-2 is niet alleen verkozen tot het beste, maar ook tot het leukste team.
Droomseizoen voor MO12-2 van MHC Zoetermeer Actueel 50 minuten geleden
Oud-raadslid (LHN) Ward Meijroos wordt wethouder in Goeree-Overflakkee Actueel 2 uur geleden
Opening Nationaal Videogame museum in 2024. Foto: Gerard van Warmerdam.
Gemeentelijke investering Nationaal Videogame museum loopt mogelijk op tot 4 miljoen euro Actueel 3 uur geleden 4
Afbeelding
De Aanbouw Expert zoekt timmerman ruwbouw Zakelijk 9 uur geleden
Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup Actueel 15 jun, 14:42 1
Het gebouw Urban Woods in Delft is een voorbeeld van biobased bouwen.
Lezing en gesprek ArchitectuurPunt Actueel 15 jun, 12:53

Uit de krant

Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54
Diverse deelnemers zijn geslaagd voor de training.
Certificaten leiderschap uitgereikt 13 jun, 10:51 1