
Ukelele workshop voor beginners
Actueel 501 keer gelezenZoetermeer Heb je altijd al een instrument willen leren bespelen, maar denk je dat het te moeilijk is? Probeer dan eens ukelele te spelen.
De ukelele is een soort gitaar, maar dan met twee snaren minder en een stuk kleiner. Daardoor is het wat makkelijker om ukelele te leren spelen dan gitaar. Al na een paar keer oefenen kan je een liedje begeleiden.
Op zaterdag 28 februari, van 14.00 tot 16.00 uur, wordt er door Brigitte Berghahn van B Ukeful een ukelele workshop gegeven, bij Eigen Wij in Zoetermeer. In deze workshop leer je op een ontspannen manier de basisbeginselen van het ukelele spelen, zoals het vasthouden van de ukelele en het aanslaan van de snaren. Je leert ook een aantal akkoorden en een paar liedjes begeleiden. Om mee te doen hoef je geen muzikale achtergrond te hebben of noten te kunnen lezen. Kosten: 35,00 euro (incl. koffie/thee en gebruik ukelele). Er kan ook betaald worden met de Zoetermeerpas. De workshop is geschikt voor jong en oud (vanaf 14 jaar). Aanmelden via www.b-ukeful.com. Meer info: b.ukeful@gmail.com. Wacht niet te lang met aanmelden, want er kunnen maximaal 10 deelnemers meedoen.













