Afbeelding

Poppodium Boerderij deelt jubileumdocumentaire als kerstcadeau

Actueel 754 keer gelezen

Zoetermeer - Poppodium Boerderij vierde dit jaar haar 50-jarig bestaan. Het jubileum werd het hele jaar door gevierd met speciale evenementen, jubileumconcerten en een eigen jubileumbier. Heel 2025 stond in het teken van verleden, heden en toekomst, met als hoogtepunt de documentaire Van Kraakpand Tot Internationaal Poppodium, gemaakt door de Zoetermeerse documentairemaker Marc Waltman.

De film brengt generaties vrijwilligers, medewerkers, muzikanten en bezoekers samen en belicht de rijke geschiedenis van Poppodium Boerderij: van de beginjaren als kraakpand en legendarische nachten tot uitverkochte zalen en internationale topacts. Tegelijkertijd wordt vooruitgekeken naar de toekomst, waarin de Boerderij naar een gloednieuw gebouw zal verhuizen.
De documentaire trok volle zalen en riep veel trots en herkenning op, zowel in Zoetermeer als daarbuiten.

Als feestelijke afsluiting van het jubileumjaar én als kerstcadeau voor het publiek stelt Poppodium Boerderij de documentaire gratis online beschikbaar. “De film is nu van iedereen,” aldus de maker. Woensdag 24 december om 20:00 uur was de première op YouTube, ga naar poppodiumboerderij.nl/nieuws/jubileumdocumentaire en klik op de film.

Poppodium Boerderij wenst iedereen fijne feestdagen en een muzikaal nieuwjaar.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54