Karin Bloemen. Foto: Jacqueline de Haas.
Karin Bloemen. Foto: Jacqueline de Haas.

Nog één keer genieten van Karin Bloemen

Actueel 824 keer gelezen

Zoetermeer - Karin Bloemen met haar band is te zien in het Stadstheater met een bijzondere voorstelling die tevens haar laatste theatervoorstelling markeert. Een speciaal moment om nog één keer te genieten van haar unieke mix van humor, muziek en scherpzinnige observaties.

Na de viering van haar 40-jarig jubileum in 2023 reisde Karin begin 2024 naar het zuiden van Chili. In dit dunbevolkte gebied, omringd door natuur, ervoer zij een rust en menselijkheid die in onze huidige, digitale samenleving zeldzaam zijn geworden. Deze ervaring vormde de inspiratie voor haar nieuwe voorstelling.
Karin ziet parallellen met de renaissance: ook nu leven we in een tijd waarin we opnieuw inspiratie uit het verleden nodig hebben. Voor haar zijn dat de jaren 70: een periode van vrijheid, creativiteit en onvergetelijke muziek. Vanuit die gedachte neemt ze het publiek mee op een reis terug naar de menselijke maat, naar een tijd vóór de computer.
Samen met haar viermansband brengt Karin een warme, humorvolle en muzikale avond die inspireert en verbindt, en het publiek met een glimlach en nieuwe energie terugbrengt naar het heden.

Vrijdag 9 januari 2026 in het Stadstheater. Tickets & info: www.stadstheater.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54