Kunstwerk van Willem Kerklaan
Kunstwerk van Willem Kerklaan

Expositie schilderijen van Willem Kerklaan bij Vivaldi

Actueel 643 keer gelezen

Zoetermeer - Willem Kerklaan exposeert op de Veranda op de 1e etage van het woonzorgcentrum Vivaldi aan de Brechtzijde 45 te Zoetermeer. De Kunstcommissie Palet Welzijn heeft in Vivaldi op dit moment een bijzondere expositie in huis.

Willem Kerklaan genoot zijn opleiding aan de Koninklijke Academie van beeldende kunsten. Hij is in Delft werkzaam als schilder/graficus. Zijn werk is constructivistisch en bevat schilderijen (acryl op linnen) en blinddrukken vanaf 1972. Constructivistisch is het zelf creëren van nieuwe vormen en objecten zonder daarbij natuurlijk bestaande vormen of objecten als voorbeeld te nemen. Blinddrukken is het drukken zonder inkt, waarbij door middel van een drukpers een uniek reliëf in het materiaal wordt aangebracht, dat zich vervolgens voor verdere bewerking leent. Zijn werk heeft zijn weg gevonden naar galeries en musea in binnen- en buitenland. Werk van hem is in bezit van particulieren, musea en kunststichtingen.
De door de Kunstcommissie Palet Welzijn georganiseerde expositie is gratis toegankelijk voor geïnteresseerde bezoekers tijdens de openingstijden dagelijks van 10.00 uur tot 17.00 uur. Het werk van Willem Kerklaan is te koop. Informatie daarvoor is bij de expositie te vinden. U kun de kunstenaar ook bellen: 015 2563565.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Cheque voor Rode Kruis
Picasso in actie voor noodhulp 16 apr, 16:10
Kinderen hebben een fijne vakantieweek met Happy Days.
Nog plek op het vakantiekamp voor kinderen uit Zoetermeer 16 apr, 14:52
Afbeelding
Column: Verschillen van mening 16 apr, 12:51
In het voormalige pand van JJ Music House kan de succesformule van eigenaren Femmy Fisscher en Jeroen Rosbeek verder groeien. Foto: Gerard van Warmerdam.
MusicSoulHouse opent in Van Tuyllpark 16 apr, 10:19 2
Cees Moerman en Wim Pullen wijzend naar De Groene Kerk en onder de nieuwe zonnepanelen. Foto: André van der Wiel
Ichthuskerk wordt duurzaam groen hart van de wijk 16 apr, 09:16 1
Gebroeders Ashok (l) en Manodj (r) Baladien met SSCAZ-voorzitter Sham Hira (m).Credits foto: Sharmila Khedoe
Boodschap bij Hindoestaans toneelstuk 15 apr, 16:00 2
Deelnemers brachten een energiek bezoek aan het CKC & partners in Zoetermeer. Foto: Leon Koppenol.
Deelnemers ‘Voel je goed’ in beweging bij CKC Zoetermeer 15 apr, 14:43
Dit evenement wordt jaarlijks georganiseerd door sportschool Da Graca in sporthal De Veur.
Sportschool Da Graca succesvol op eigen toernooi 15 apr, 13:50