
Winterwandeling Van Tuyll Park
Actueel 485 keer gelezenZoetermeer - Simone Langeveld gidst maandagochtend 1 december een nieuwe route door het Van Tuyllpark.
In Zoetermeer kun je fijn wonen én goed recreëren én van natuur kunt genieten in de stadsparken en de nabij gelegen bosgebieden Balijbos en Bentwoud. Maar wist je dat er ook veel interessante nationale en internationale bedrijven en een heus campusgebied met beroepsopleidingen in de toegepaste ICT (MBO en HBO) zijn gevestigd in deze veelzijdige stad?
Op deze route gaat de wandeling via het bijzondere station Lansingerland, over Dutch Tech Campus vol innovatie, de natuurparel Plas van Poot en het Van Tuyllpark. Zo wordt er gewandeld vanaf de Zoetermeerse Tramhalte Van Tuyllpark via het bijzondere ‘zwevende’ perron tramhalte Lansingerland met de richting van de klok mee.
Het is een bijzonder uitzicht vanaf dit station dat over de snelweg A12 heen is gelegd. Het bouwwerk zelf is een architectonisch hoogstandje. Aanmelden om mee te wandelen is noodzakelijk. Het startpunt en -tijd: Randstadrailhalte Van Tuyllpark om 9.30 uur. Deze wandeling is minder geschikt voor mensen afhankelijk van een rolstoel omdat een deel van de route over een onverhard pad gaat. De wandeltour duurt tot 12.00 uur en rond 11.15 uur zullen we arriveren bij het Clubhuis van de Mixed Hockeyclub Zoetermeer waar we ook naar binnen kunnen. Deelname is gratis maar voor de versnapering onderweg wordt een bijdrage gevraagd.













