Foto ter illustratie.
Foto ter illustratie.

Piëzo zoekt vrijwilligers voor Studieplekken

Actueel 854 keer gelezen

Zoetermeer - Niet alle kinderen hebben thuis de rust of ondersteuning om huiswerk te maken of extra te oefenen met schoolwerk. Daarom organiseert Piëzo in alle PiëzoCentra Studieplekken. 

Op deze Studieplekken kunnen basisschoolleerlingen en leerlingen van de brugklas in een rustige en stimulerende omgeving kunnen werken aan hun ontwikkeling.

“Voor deze Studieplekken zijn wij op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die deze kinderen willen begeleiden”, zegt Piëzo. 

“Als vrijwilliger help je hen met schoolwerk, moedig je hen aan en geef je net dat beetje extra aandacht dat zoveel verschil maakt.
Dankzij de inzet van onze vrijwilligers maken de leerlingen niet alleen vooruitgang met hun schoolwerk, maar groeit ook hun zelfvertrouwen.”

Wil jij een bijdrage leveren aan de toekomst van kinderen in jouw wijk? Neem dan contact op met Dorien Groen via dorien@stichtingpiezo.nl of 06-18543845.

“Je bent van harte welkom!”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54