Afbeelding

Bouwhof opent vernieuwde Baderie-afdeling voor sanitair en badkamers

Actueel

Bouwhof Zoetermeer blijft vernieuwen. Na de restyling van de keukenafdeling was de afgelopen maanden de afdeling sanitair aan de beurt. Het resultaat: Bouwhof beschikt vanaf nu over de mooiste Baderie badkamer- en sanitairafdeling van de regio. Na een openingsmoment voor bekenden en relaties werd de vernieuwde afdeling op zaterdag 18 oktober feestelijk geopend voor het publiek.

Jan-Bart Huurman, eigenaar van De Bouwhof, is trots op de vernieuwde afdeling met maar liefst veertien complete badkamers en acht toiletten – volop inspiratie voor de klant. Huurman benadrukt dat Baderie een franchiseformule is en dus niet is overgegaan in andere handen. “Op de nieuwe afdeling werken onze eigen collega’s en is nog steeds alle kennis en expertise in huis.”

De klanten konden er zaterdag niet omheen: voor de kinderen stond er een groot springkussen klaar en in de winkel zorgden feestelijke ballonnen voor extra sfeer. De kinderen (en hun ouders) konden op zoek naar een van de blauwe eendjes die in de winkel waren verstopt. Daarmee konden ze een cadeaubon winnen. Voor alle bezoekers van de vernieuwde afdeling lag bovendien een leuke goodiebag klaar.

De vernieuwde Baderie-afdeling is het resultaat van vier en een halve maand verbouwen. “We hebben het echt goed aangepakt”, licht Huurman toe. “De hele afdeling is op de schop gegaan en volledig nieuw opgezet. We hebben nu meer ruimte voor complete presentaties waarin de laatste trends, technologische mogelijkheden en modellen zijn verwerkt. De klant kan zich nu goed oriënteren en volop laten inspireren door alles wat er te zien is. Bovendien zijn er verschillende kamers ingericht waar de klant met een van onze medewerkers de badkamer of het toilet kan samenstellen.”

Naast volop inspiratie biedt de Baderie-formule nog meer voordelen voor de klant. Zo zijn de prijzen aangegeven mét en zonder installatie, zodat je als klant altijd precies weet waar je aan toe bent. Tijdens het voortraject van oriëntatie en het samenstellen van de badkamer heeft de klant één vast contactpersoon voor advies. Zodra de badkamer is aangeschaft en geplaatst, werkt de klant samen met een vaste installateur – wel zo duidelijk. Naast de afbouwgarantie biedt Baderie bovendien vijf jaar garantie op de complete badkamer, inclusief installatie.

“Of het nu gaat om een enkel toilet of een complete badkamer, we helpen en ontzorgen onze klanten zoals vanouds – van A tot Z, net als in de rest van ons bedrijf” aldus Huurman. Meer weten? Breng een bezoek aan Bouwhof of kijk op www.bouwhof.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Twee parende segrijnslakken. Foto: Rob Schouten
Natuur onder de loep 17 okt, 09:16
De scouts tijdens Jamboree
JMC verbindt Zoetermeer met de wereld 16 okt, 15:17
Veel intresse bij MeerZoetermeer. Foto: Ton van Zeijl
Meer Zoetermeer brengt mensen in beweging 16 okt, 14:21
De versiering in het Stadshart is al helemaal in Halloweenstijl. Foto: Fred Roland
Halloween groter en griezeliger dan ooit 16 okt, 14:19
Hypotheekadviseur Robin Blok.
Geld uit de Woning: Zo haalt u geld uit de overwaarde van uw huis 16 okt, 14:11
In actie voor kinderen in Rwanda.
Sponsors voor kinderen in Rwanda 16 okt, 14:10
Afbeelding
Leren ontspannen door in contact te zijn met jezelf 16 okt, 13:17
"Gelukkig hebben de vechters laten zien dat zij hiervoor getraind hebben, dit zagen we terug in de resultaten", aldus de sportschool.
Internationaal toernooi Waterpoort Cup in Sneek voor Sportschool Da Graça 16 okt, 11:39