Kinderen spelen tijdens de kinderspeelmiddag in de Hof van Seghwaert.
Kinderen spelen tijdens de kinderspeelmiddag in de Hof van Seghwaert.

Kinderspeelmiddag in teken van de kinderboekenweek

Actueel 817 keer gelezen

Zoetermeer - Het is weer tijd voor een kinderspeelmiddag in de Hof van Seghwaert op zondagmiddag 5 oktober tussen 14.00 en 15.30 uur.

“Helaas alweer de laatste van dit jaar”, laat de organisatie weten. “Buiten is het al herfstig, lekker om dan een mooi of spannend boek te lezen. Dat komt goed uit, want het is kinderboekenweek.” Het thema van de middag is daarom ‘Vol Avontuur’. “Dat is natuurlijk een leuk onderwerp, want in de Hof zijn een heleboel avonturen te beleven”, vervolgt de organisatie. De middag is voor kinderen van circa 3 tot 8 jaar. Er wordt gestart met de Voorleesexpress, en daarna ga je op avontuur. En het zwerfboekenstation staat ook klaar. Trek kleren en schoenen of laarzen aan die vies mogen worden. De workshop is gratis voor alle kinderen en wordt gegeven door vrijwilligers. De ouders/begeleiders kunnen terwijl de kinderen bezig zijn door de perenboomgaard wandelen. 

De Hof van Seghwaert is een perenboomgaard midden in Zoetermeer, vlak bij Randstadrailstation Seghwaert (twee minuten lopen) en bereikbaar via de parkeerplaats bij Gaardedreef 169, 2723 AZ Zoetermeer. Voor meer informatie over de activiteiten: www.hofvanseghwaert.nl of volg hen op Facebook en Instagram.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Zoals je ziet heeft de paardenbloem aan een heel klein randje aarde genoeg. Foto: Joke de Ridder.
Natuur onder de loep: gele bloeiers 26 apr, 08:59
U bent van harte welkom bij Alomari-Hairstyle.
Alomari Hairstyling maakt frisse nieuwe start 25 apr, 14:32
Tess Lassche op haar plek in de raadzaal. Foto: Gerard van Warmerdam.
Jongste raadslid Tess geeft graag haar mening 25 apr, 13:05 1
Diaken Ronald van Berkel, Nicolaasparochie Zoetermeer.
Column: Religie Lekker Belangrijk: Het nieuwe leven, ziet u het om u heen? 25 apr, 09:01
Slanke Sleutelbloem. Foto: Ep Booneman.
Rondwandeling door de Natuurtuin 24 apr, 16:09
De gedecoreerden met burgemeester Bezuijen. Foto: Gerard van Warmerdam.
Twintig Zoetermeerders Koninklijk onderscheiden tijdens de Lintjesregen 24 apr, 15:55
De actie heeft inmiddels al meer dan 2.500 euro opgebracht.
Mini Roparun bij Ilion 24 apr, 15:09
Tekensessie met Sacha. Foto: Nell van de Bosch-Levendig
Tekenen met Sacha in buurttuin Zoete Aarde 24 apr, 12:58