Afbeelding

“Wanneer lichaam en geest in balans zijn, is geluk het natuurlijke resultaat”

Actueel 456 keer gelezen

Iedereen wil zich gezond voelen en vrij kunnen bewegen – zonder pijn of beperkingen. Helaas is dat niet altijd vanzelfsprekend. Heb jij last van fysieke klachten of wil je weer pijnvrij kunnen bewegen? Dan ben je bij Fysiotherapie De HoedT in Zoetermeer aan het juiste adres.

In onze praktijk in de wijk Rokkeveen staan Romario Soekandar en Roel Harts voor je klaar. Wij pakken samen met jouw de klachten professioneel aan, met oprechte aandacht voor jou als persoon en jouw specifieke situatie.

Romario, voormalig topsporter in het internationale taekwondo, weet als geen ander hoe belangrijk een soepel en sterk lichaam is. Zijn jarenlange ervaring in de topsport en uitgebreide kennis van het menselijk lichaam zet hij nu in om jou doelgericht te helpen herstellen. “Bij ons ben je geen nummer, maar een mens met een uniek verhaal,” licht hij toe. “We kijken niet alleen naar de klacht, maar vooral naar de oorzaak erachter. Alleen zo kun je écht herstellen.” Inmiddels heeft hij met fysiotherapie de HoedT in de wijk Rokkeveen een goede praktijk opgebouwd waar mensen terecht kunnen voor diverse behandelingen, zoals:

- Fysiotherapie (regulier en gespecialiseerd)
- Revalidatie
- Medical taping
- Dry needling

Daarnaast geloven wij in een holistische aanpak. Een gezonde leefstijl draait niet alleen om bewegen, maar ook om voeding, hydratatie en mentaal welzijn. Daarom geven we je – naast de behandeling – praktische tools mee voor een vitaal leven.

Na je aanmelding starten we met een uitgebreid intakegesprek en anamnese. Op basis daarvan stellen we een persoonlijk behandelplan op, inclusief een oefenschema dat je digitaal ontvangt. We hebben contracten met alle zorgverzekeraars, waardoor behandelingen volledig of grotendeels worden vergoed.

Wil je weer vrij kunnen bewegen, zonder pijn of beperkingen? Maak vandaag nog een afspraak of kijk op: https://fysiotherapie.dehoedt.nl/.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54