Met een druk op een grote rode knop opende burgemeester Bezuijen, samen met de circusdirecteur, het feest in stijl. Foto: Gerard van Warmerdam.
Met een druk op een grote rode knop opende burgemeester Bezuijen, samen met de circusdirecteur, het feest in stijl. Foto: Gerard van Warmerdam. Gerard van Warmerdam

Prinses Margrietschool viert jubileum met magisch circusspektakel

Actueel 1.375 keer gelezen

Zoetermeer - De Prinses Margrietschool in Zoetermeer vierde op feestelijke wijze haar 30-jarig jubileum met een dag vol verwondering, plezier en spektakel. Onder het thema ‘Circus’ beleefden de leerlingen op 10 juli een lustrumviering om nooit te vergeten. 

Vanaf het moment dat de kinderen het schoolplein op kwamen met hun speciale circuskaartje, werd duidelijk dat dit geen gewone schooldag zou worden. Een mysterieuze tovenaar heette hen welkom en bracht direct een magische sfeer tot leven. Samen met de circusdirecteur zorgde hij voor een warm en feestelijk ontvangst. 

De officiële opening van het lustrum werd verricht door burgemeester Bezuijen. Met een druk op een grote rode knop opende hij, samen met de circusdirecteur, het feest in stijl. De spanning en verwachting stegen toen het startsein werd gegeven voor een dag vol circusplezier. De bekende circusschool Circus Nevermind verzorgde de gehele dag workshops voor de leerlingen. Jongleren, koorddansen, acrobatiek en andere circusacts kwamen voorbij, waarbij elk kind zijn of haar unieke talent kon ontdekken en ontwikkelen. 

Tussen de workshops door genoten de kinderen van heerlijke poffertjes en knapperige patat. Aan het eind van de dag was het moment daar: de grote circusvoorstelling. In aanwezigheid van ouders, verzorgers en leerkrachten traden de leerlingen op in een bonte en spectaculaire show waarin iedereen schitterde. De dag werd afgesloten met popcorn natuurlijk en veel blije gezichten. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Jonge bezoekers bij Surifest 2026 in Zoetermeer. Foto: Gerard van Warmerdam.
In beeld: Surifest 2026 in Zoetermeer Actueel 9 uur geleden
MO12-2 is niet alleen verkozen tot het beste, maar ook tot het leukste team.
Droomseizoen voor MO12-2 van MHC Zoetermeer Actueel 10 uur geleden
Oud-raadslid (LHN) Ward Meijroos wordt wethouder in Goeree-Overflakkee Actueel 11 uur geleden
Opening Nationaal Videogame museum in 2024. Foto: Gerard van Warmerdam.
Gemeentelijke investering Nationaal Videogame museum loopt mogelijk op tot 4 miljoen euro Actueel 12 uur geleden 7
Afbeelding
De Aanbouw Expert zoekt timmerman ruwbouw Zakelijk 18 uur geleden
Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup Actueel 15 jun, 14:42 1

Uit de krant

Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54