Werk aan positieve gezondheid.
Werk aan positieve gezondheid.

Regie over eigen gezondheid en welzijn

Actueel 1.011 keer gelezen

Zoetermeer - Wil je meer regie over je eigen gezondheid en welzijn? Meld je dan aan voor de training Positieve Gezondheid. 

Deze inspirerende training is ontwikkeld voor volwassenen (18+) van alle leeftijden en wordt georganiseerd door het samenwerkingsverband Samen Zoetermeer Gezond. De training bestaat uit drie bijeenkomsten: Bijeenkomst 1: Bewust communiceren. Je leert hoe je beter kunt luisteren, communiceren en de juiste vragen kunt stellen; vaardigheden die je helpen om beter in contact te staan met jezelf en anderen.
Bijeenkomst 2: Inzicht en actie. In deze sessie introduceert de trainer een nieuwe tool: het actiewiel. Daarmee vertaal je jouw inzichten naar een concrete en haalbare veranderstap. Je werkt aan een persoonlijk plan van aanpak dat bij jou past.
Bijeenkomst 3: Terugkommoment. Tijdens deze afsluitende bijeenkomst blik je terug op je ervaringen, scherp je je plan, waar nodig, aan.
De eerstvolgende training vindt plaats op woensdag 11 juni, woensdag 18 juni en woensdag 9 juli van 10:00 tot 12:30 uur bij de inlooplocatie inZet Oosterheem aan het Zanzibarplein 5. Deelname aan deze training is gratis. Om je aan te melden voor een van de twee series of voor meer informatie kun je contact opnemen met Dorien Groen via dorien@stichtingpiezo.nl of bellen naar 06-18543845.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Foto: Regio15.
Geparkeerde auto verwoest door brand onder appartementcomplex Parkdreef, woningen ontruimd 14 aug, 10:32
Afbeelding
Nieuwe badkamer in een paar dagen: Pijnackers bedrijf Refresh Bathrooms helpt inmiddels heel Nederland 14 aug, 09:44 1
Flat Cumulus viert 30e verjaardag.
Cumulus, een markant herkenningspunt 14 aug, 08:19
Blij moet boekenpakket.
Leesplezier dankzij boekendonatie 13 aug, 15:40
Slavena (links) en Annelies Bouwhuis voor de extra tent op de Jethro Camping
Gezinnen met smalle beurs genieten van gratis vakantie 13 aug, 14:34 1
Afbeelding
Column: Onkruid goed voor de biodiversiteit of juist verloederend 13 aug, 10:37 2
Afbeelding
Motor in brand op Afrikaweg in Zoetermeer 13 aug, 10:19 1
Afbeelding
Jongetje op fiets in botsing met auto op oversteekplaats 13 aug, 10:13