Marco en Fati Blokland in de hotelkamer. Foto: Fred Roland
Marco en Fati Blokland in de hotelkamer. Foto: Fred Roland Fred Roland Zoetermeer

Nu ook blijven slapen bij Hoeve Kromwijk

Actueel 3.531 keer gelezen

Zoetermeer - Het lijkt bij Hoeve Kromwijk wel een aflevering van het tv programma ‘Ik vertrek’. Twee dagen voor de eerste gasten moet er nog veel gebeuren. Douchewanden worden geplaatst, meubilair naar de juiste kamer en ook moet her en der nog wat vloeren worden gelegd. Kortom, veel bedrijvigheid op de verdieping met de hotelkamers.

Door Hélène Ouwerkerk

Voor Marco Blokland is het realiseren van de hotelkamers een droom die werkelijkheid wordt. “Mijn vrouw en ik kwamen allebei uit de hotelwereld toen we in 2019 Hoeve Kromwijk kochten. In 2020 hadden we het eerste plan voor de hotelkamers. Na de eerste coronalock down dachten we te kunnen starten maar toen kwam er een tweede en derde lock down en was alles anders. Maar we hebben de coronatijd overwonnen en konden de bank goede jaarcijfers laten zien waardoor we begin van dit jaar met de bouw konden beginnen”, vertelt Blokland. 

De hotelkamers zijn op de bovenverdieping gerealiseerd. “We gebruikten die bijna niet. Voor een groep van 15 mensen is het wel een hele grote zaal. Verder hadden we er een klein kantoortje en een kleedkamer en kantine die eigenlijk ook niet veel werd gebruikt. Het kantoor hebben we in de voormalige schuur gerealiseerd. Veel beter want nu hebben we daar drie volwaardige werkplekken”, vertelt hij. 

Iedereen welkom om te komen overnachten. En eventueel te blijven eten. “We hebben hier ook een arrangement voor”, vertelt hij. “We zitten natuurlijk op een mooie plek vlakbij de golfbaan en de Boerderij en Snowworld “ 

Hotel Hoeve Kromwijk is een boetiekhotel. “Aan alles is gedacht, koffie/thee faciliteiten. Verlichting die vanuit het bed te bedienen is, leeslampjes, AVEK boxspring, energiezuinige verwarming/airco, PVC in de kamers en vloerbedekking op de gang. Alles is state of the art”, zegt Blokland trots terwijl hij de kamers laat zien. “Huisdieren en roken is uiteraard niet toegestaan.”
In het restaurant wordt het ontbijt deels in buffetvorm opgezet. “Het is even experimenteren hoe dat bevalt. En bij een vroege check out kan het ontbijt een avond vantevoren in de koelkast worden gezet”, aldus Marco Blokland.

Inmiddels zijn de eerste gasten geweest en heeft het hotel dagelijks reserveringen staan.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Jonge bezoekers bij Surifest 2026 in Zoetermeer. Foto: Gerard van Warmerdam.
In beeld: Surifest 2026 in Zoetermeer Actueel 10 uur geleden
MO12-2 is niet alleen verkozen tot het beste, maar ook tot het leukste team.
Droomseizoen voor MO12-2 van MHC Zoetermeer Actueel 11 uur geleden
Oud-raadslid (LHN) Ward Meijroos wordt wethouder in Goeree-Overflakkee Actueel 12 uur geleden
Opening Nationaal Videogame museum in 2024. Foto: Gerard van Warmerdam.
Gemeentelijke investering Nationaal Videogame museum loopt mogelijk op tot 4 miljoen euro Actueel 13 uur geleden 7
Afbeelding
De Aanbouw Expert zoekt timmerman ruwbouw Zakelijk 19 uur geleden
Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup Actueel 15 jun, 14:42 1

Uit de krant

Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54