Zo moet Soeterdael eruit gaan zien.
Zo moet Soeterdael eruit gaan zien.

Start bouw Soeterdael aan Bijdorplaan

Actueel 3.201 keer gelezen

Zoetermeer - Synchroon, een dochteronderneming van TBI Holdings, en Dura Vermeer Bouw Zuid BV zijn gestart met de bouw van Soeterdael, drie appartementengebouwen gelegen in Zoetermeer.

Wethouder Weerwag gaf het startsein voor de start van de bouw van Soeterdael. Daarna konden de kopers nader kennis maken met hun toekomstige buren en het bouwteam bij Kunstgarage Franx om de hoek van hun toekomstige appartement. Soeterdael bestaat uit drie kleinschalige appartementengebouwen met in totaal 88 appartementen aan de Bijdorplaan in het oude centrum van Zoetermeer. Zowel het oude centrum als het moderne Stadshart, zijn op loopafstand gelegen. De Randstadrail halte ligt eveneens op loopafstand. Soeterdael wordt Bijna EnergieNeutraal Gebouw (BENG) gebouwd. Daarnaast worden er ook PV-panelen op het dak geplaatst waardoor de woningen nóg energiezuiniger zijn. Van de drie appartementengebouwen is één gebouw vorig jaar verkocht aan Daelmans Vastgoed. De 29 woningen van gemiddeld 80 m² worden straks in het middenhuursegment en in de vrije sector, aangeboden. Soeterdael is ontworpen door GVA Architecten. Het omliggende parklandschap met stallingsgarage, is ontworpen door Baljon landschapsarchitecten. Dura Vermeer Bouw Zuid BV is verantwoordelijk voor de realisatie.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Jonge bezoekers bij Surifest 2026 in Zoetermeer. Foto: Gerard van Warmerdam.
In beeld: Surifest 2026 in Zoetermeer Actueel 11 uur geleden
MO12-2 is niet alleen verkozen tot het beste, maar ook tot het leukste team.
Droomseizoen voor MO12-2 van MHC Zoetermeer Actueel 12 uur geleden
Oud-raadslid (LHN) Ward Meijroos wordt wethouder in Goeree-Overflakkee Actueel 13 uur geleden
Opening Nationaal Videogame museum in 2024. Foto: Gerard van Warmerdam.
Gemeentelijke investering Nationaal Videogame museum loopt mogelijk op tot 4 miljoen euro Actueel 14 uur geleden 7
Afbeelding
De Aanbouw Expert zoekt timmerman ruwbouw Zakelijk 21 uur geleden
Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup Actueel 15 jun, 14:42 1

Uit de krant

Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41
Oud-Stadstheaterdirecteur Hilko Folkeringa en Anne-Lise Olsthoorn, voormalig politiek adviseur van premier Rob Jetten. Foto's: D66 Zoetermeer.
D66 onthult laatste puzzelstuk van nieuw college 13 jun, 12:12 2
Afbeelding
FIOD start onderzoek naar handel in illegale sigaretten in Zoetermeer 13 jun, 11:54