Sweet Lake Ukes
Sweet Lake Ukes

Er klinkt muziek in de perenboomgaard

Actueel 1.333 keer gelezen

Zoetermeer - In Hof van Seghwaert klinkt zondagmiddag 18 mei vrolijke livemuziek tijdens ‘Muziek in de Hof’. Twee enthousiaste muziekgroepen verzorgen tussen 14.00-16.00 uur een een afwisselend programma vol herkenbare melodieën.

Het programma begint om 14.00 uur met de Sweet Lake Ukes – een gezellige groep mannen en vrouwen van alle leeftijden die om de week samenkomt in het Forum om met veel plezier ukelele te spelen en te zingen. Ze brengen populaire, aanstekelijke nummers die bij jong en oud in de smaak vallen.
Om 14.30 uur is het de beurt aan muziektrio Pienza, bestaande uit Pris Zijp, Juul Veenker en Marina Wolters. Zij zingen driestemmig en begeleiden zichzelf op piano en ukelele. Hun repertoire varieert van The Beatles tot Danny Vera, met een mix van uptempo nummers en ballads. Beide groepen treden twee keer op. De toegang is gratis.

De Hof van Seghwaert is een historische perenboomgaard in de wijk Seghwaert, met natuurspeeltuin, dieren, tuinen, een terras en een winkeltje met eigen producten. Een plek waar buurt en natuur samenkomen.

Meer informatie over onze activiteiten en openingstijden vind je op www.hofvanseghwaert.nl en op Facebook en Instagram. De Hof van Seghwaert ligt aan de parkeerplaats nabij Gaardedreef 169, 2723 AZ Zoetermeer.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Zoals je ziet heeft de paardenbloem aan een heel klein randje aarde genoeg. Foto: Joke de Ridder.
Natuur onder de loep: gele bloeiers 26 apr, 08:59
U bent van harte welkom bij Alomari-Hairstyle.
Alomari Hairstyling maakt frisse nieuwe start 25 apr, 14:32
Tess Lassche op haar plek in de raadzaal. Foto: Gerard van Warmerdam.
Jongste raadslid Tess geeft graag haar mening 25 apr, 13:05 1
Diaken Ronald van Berkel, Nicolaasparochie Zoetermeer.
Column: Religie Lekker Belangrijk: Het nieuwe leven, ziet u het om u heen? 25 apr, 09:01
Slanke Sleutelbloem. Foto: Ep Booneman.
Rondwandeling door de Natuurtuin 24 apr, 16:09
De gedecoreerden met burgemeester Bezuijen. Foto: Gerard van Warmerdam.
Twintig Zoetermeerders Koninklijk onderscheiden tijdens de Lintjesregen 24 apr, 15:55
De actie heeft inmiddels al meer dan 2.500 euro opgebracht.
Mini Roparun bij Ilion 24 apr, 15:09
Tekensessie met Sacha. Foto: Nell van de Bosch-Levendig
Tekenen met Sacha in buurttuin Zoete Aarde 24 apr, 12:58