Foto ter illustratie. Foto: Pexels.com, SHVETS production.
Foto ter illustratie. Foto: Pexels.com, SHVETS production.

UVV zoekt vrijwilligers verschillende functies

Actueel 1.031 keer gelezen

Zoetermeer - UVV (Unie Van Vrijwilligers) Zoetermeer zoekt vrijwilligers in verschillende functies. Zo zijn zij op zoek naar een vrijwilliger die het team van planners voor het Begeleid Vervoer kan versterken en chauffeurs/begeleiders voor het Begeleid Vervoer.

Planner
Met de Begeleid Vervoer-service vervoert UVV mensen die niet meer zelfstandig met het openbaar vervoer of taxi kunnen reizen. De ritten kunnen door cliënten op werkdagen tussen 09.00 en 11.00u telefonisch aangevraagd worden.

Als planner registreer je de telefonische aanvragen in het reserveringssysteem en zoek je een vrijwilliger die de rit kan uitvoeren. Op dit moment heeft UVV 35 chauffeurs. De taken als planner kun je gewoon vanuit je eigen huis doen. UVV zorgt voor een telefoon en zo nodig ook een laptop. Tijdens het inwerken leer je wat er allemaal komt kijken bij de omgang met cliënten, het vastleggen van een rit in het systeem en het vinden van een beschikbare chauffeur. Als planner werk je structureel één of twee vaste ochtenden per week. Je hebt op die dagen telefonisch contact met kwetsbare ouderen die onze hulp nodig hebben en met vrijwilligers/chauffeurs van het Begeleid Vervoer.

Dit zoekt UVV in een planner:
- Een innemende persoonlijkheid en het nodige geduld
- Ervaring in het gebruik van een laptop/desktop
- Een Verklaring Omtrent Gedrag (via UVV aan te vragen)

Chauffeurs/begeleiders
UVV kan door de stijgende vraag naar Begeleid Vervoer en het feit dat er weer een vakantieperiode aankomt, wel een aantal nieuwe chauffeurs/begeleiders gebruiken. Als chauffeur/begeleider lever je maatwerk. Naast ophalen en thuisbrengen met jouw eigen auto, help je de cliënt, als dat nodig is, ook thuis bij vertrek en begeleid je deze op zijn of haar bestemming. Bijvoorbeeld bij een bezoek aan een zorgverlener. Je blijft dan op de cliënt wachten, tenzij anders is afgesproken. De cliënt betaalt de vooraf afgesproken onkostenvergoeding voor de rit en ook de eventuele parkeerkosten rechtstreeks aan jou. Als chauffeur bepaal je zelf hoeveel tijd je jezelf als vrijwilliger van deze dienst beschikbaar wil stellen.  

Dit zoekt UVV in een chauffeur/begeleider:
- Affiniteit met de doelgroep (kwetsbare ouderen in Zoetermeer)
- Geduld om oudere mensen te helpen
- In het bezit van een eigen auto met inzittenden verzekering
- Een goede conditie om ouderen ook fysiek te kunnen ondersteunen

Ben je geïnteresseerd in één van deze functies? Neem dan contact op met Piet Bots voor een nadere kennismaking. Je kunt hem bellen via 06-38402820 of mailen via voorzitter@uvv-zoetermeer.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Foto: Regio15.
Geparkeerde auto verwoest door brand onder appartementcomplex Parkdreef, woningen ontruimd 14 aug, 10:32
Afbeelding
Nieuwe badkamer in een paar dagen: Pijnackers bedrijf Refresh Bathrooms helpt inmiddels heel Nederland 14 aug, 09:44 1
Flat Cumulus viert 30e verjaardag.
Cumulus, een markant herkenningspunt 14 aug, 08:19
Blij moet boekenpakket.
Leesplezier dankzij boekendonatie 13 aug, 15:40
Slavena (links) en Annelies Bouwhuis voor de extra tent op de Jethro Camping
Gezinnen met smalle beurs genieten van gratis vakantie 13 aug, 14:34 1
Afbeelding
Column: Onkruid goed voor de biodiversiteit of juist verloederend 13 aug, 10:37 2
Afbeelding
Motor in brand op Afrikaweg in Zoetermeer 13 aug, 10:19 1
Afbeelding
Jongetje op fiets in botsing met auto op oversteekplaats 13 aug, 10:13