Da Vinci meiden met de kampioensbeker.
Da Vinci meiden met de kampioensbeker.

Da Vinci Meiden voor 4e jaar op een rij kampioen in Schoolvoetbaltoernooi Zoetermeer

Actueel 969 keer gelezen

Zoetermeer - De meiden van de Da Vinci school, groep 7/8, hebben voor het vierde jaar op rij het schoolvoetbaltoernooi van Zoetermeer gewonnen.

Na vijf spannende poulewedstrijden, waarin ze schitterende overwinningen boekten tegen Prins Floris (2-0), Margrietschool (1-0) en Oranjerie (3-0), en knappe gelijkspelen behaalden tegen Stella Nova en Noorderlicht, was de weg naar de finale zeker niet gemakkelijk.

In de kwartfinale kwamen ze opnieuw uit tegen Stella Nova, maar de Da Vinci meiden lieten niets aan het toeval over en wonnen met 2-0. De halve finale tegen Oranjerie was een andere uitdaging, maar ook deze werd overtuigend met 2-0 gewonnen. Als laatse horde, de finale tegen Noorderlicht, die ze dit keer met 1-0 wisten te winnen. Het resultaat? Een glansrijke vierde titel op rij.

Met deze overwinning hebben de meiden geschiedenis geschreven en zich wederom gekwalificeerd voor de regionale finale schoolvoetbal, waar ze hun titel van het afgelopen jaar kunnen verdedigen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Foto: Regio15.
Geparkeerde auto verwoest door brand onder appartementcomplex Parkdreef, woningen ontruimd 14 aug, 10:32
Afbeelding
Nieuwe badkamer in een paar dagen: Pijnackers bedrijf Refresh Bathrooms helpt inmiddels heel Nederland 14 aug, 09:44 1
Flat Cumulus viert 30e verjaardag.
Cumulus, een markant herkenningspunt 14 aug, 08:19
Blij moet boekenpakket.
Leesplezier dankzij boekendonatie 13 aug, 15:40
Slavena (links) en Annelies Bouwhuis voor de extra tent op de Jethro Camping
Gezinnen met smalle beurs genieten van gratis vakantie 13 aug, 14:34 1
Afbeelding
Column: Onkruid goed voor de biodiversiteit of juist verloederend 13 aug, 10:37 2
Afbeelding
Motor in brand op Afrikaweg in Zoetermeer 13 aug, 10:19 1
Afbeelding
Jongetje op fiets in botsing met auto op oversteekplaats 13 aug, 10:13