
Eremetaal voor trampolinespringsters
Actueel 758 keer gelezenAlkmaar – Op zaterdag 29 maart vond in Alkmaar de eerste plaatsingswedstrijd individueel en synchroon voor de ere en eerstee divisie plaats. In een reeks van drie wedstrijden wordt bepaald wie Pro Patria gaat vertegenwoordigen op het Nederlands kampioenschap in juni in Ahoy Rotterdam.
Individueel sprong Fiënna naar het zilver in de eredivisie jeugd II/ junioren categorie en wist een tweede wild card te behalen voor de WAGC in november. Hannah sprong met een goede voorronde en een prachtige finale oefening naar het brons in de eerste senior dames. Kyara werd ondanks een kleine fout in de voorronde vierde in dezelfde klasse. Felicia kwam op een 12e plaats en Denise op een 19e. Emma wist, in de categorie eerstee divisie junior, de finale te bereiken. Ze sprong helaas niet wat ze wilde springen en werd daar achtste. Layla sprong ook een keurige voorronde bij de eerste divisie jeugd meisjes en kwam na de finale op een zesde plaats.
Bij het synchroonspringen was er goud voor Fiënna en Aniek (Flik Flak Den Bosch) bij de Eredivisie junior meisjes. Het eerste divisie junior meisjes synchroonpaar Emma en Layla wist ook de finale te bereiken en kwamen op een mooie derde plaats. Denise en Kyara kwamen net wat synchroon te kort en eindigde op de elfde plaats. Felicia en Hannah, die in dezelfde senioren dames categorie uitkwamen, wisten de finale te bereiken en eindigde op een keurige zesde plaats.













