Henk de Goede tekent bij FC Zoetermeer. Foto: FC Zoetermeer.
Henk de Goede tekent bij FC Zoetermeer. Foto: FC Zoetermeer.

Ervaren trainer tekent bij ambitieus FC Zoetermeer

Actueel 1.072 keer gelezen

Zoetermeer - Wederom heeft een ervaren trainer, Henk de Goede, toegezegd FC Zoetermeer te helpen. Hij zal de club ondersteunen om de doelstellingen die de club heeft, voor zowel de heren- als de vrouwentak, de komende jaren naar een hoger plan te brengen.  

Peter Lieffering geeft namens FC Zoetermeer aan dat de vrouwenafdeling zeer blij is met de komst van Henk de Goede. De coördinatoren van de vrouwen/meidentak waren er al snel uit omdat deze ervaren trainer precies past in het plaatje voor de toekomst en zij zijn blij dat Henk deze week zijn handtekening heeft gezet.  

FC Zoetermeer maakt geen onderscheid in het technisch beleidsplan als het gaat om heren/jongens- of vrouwen/meidenvoetbal. Henk was hiervan onder de indruk. Zo trainen en spelen de vrouwen en meiden ook gewoon op het hoofdveld, is er een eigen techniektrainer die wekelijks de voetbal-skills aanscherpt en kan men gebruik maken van de camera en analyseapparatuur die club ter beschikking stelt. 

“De samenwerking met ADO Den Haag als partnerclub, ook op vrouwen- en meidenvoetbal, doet mij als ADO-supporter ook veel plezier” aldus een enthousiaste trainer die niet kan wachten om te beginnen.  

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup 15 jun, 14:42 1
Het gebouw Urban Woods in Delft is een voorbeeld van biobased bouwen.
Lezing en gesprek ArchitectuurPunt 15 jun, 12:53
Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2
Sinds 2012 komt Chris Waes naar Zoetermeer om oude sieraden van particulieren te kopen. Foto: Jacqueline Louter-Hoos.
Chris van Waes koopt goud en zilver in Rokkeveen 13 jun, 12:41