Nathan Pronk krijgt de Gouden Spatel overhandigd.
Nathan Pronk krijgt de Gouden Spatel overhandigd.

Nathan Pronk wint Gouden Spatel-actie en 10.000 euro

Actueel 1.034 keer gelezen

Zoetermeer - Na drie maanden vol spanning en duizenden deelnemers is de Gouden Spatel-actie van Pannenkoe tot een einde gekomen. De grote winnaar? Nathan Pronk uit Zoetermeer. Hij wist als enige bijna exact het gewicht van de Gouden Spatel te raden en gaat er vandoor met de hoofdprijs van maar liefst 10.000 euro.

De actie door Pannenkoe trok maar liefst 13.000 deelnemers die een gokje waagden op het gewicht van de iconische Gouden Spatel. De schattingen liepen ver uiteen: van een verrassend lage 0,00 gram tot een haast ongelooflijke 314 kilogram. Het exacte gewicht van de Gouden Spatel bleek 40,78 gram te zijn, en Nathan zat er met zijn inschatting slechts 0,01 gram naast. “Ik kan het nog steeds niet geloven,” vertelt een dolgelukkige Nathan. “Ik deed eigenlijk mee voor de lol, maar toen ik hoorde dat ik had gewonnen, wist ik niet wat ik moest zeggen! Dit is echt een droom die uitkomt.”

Pannenkoe kijkt tevreden terug op een succesvolle actie. “Het is geweldig om te zien hoeveel enthousiasme deze wedstrijd heeft opgeleverd. We hebben zoveel unieke en grappige antwoorden voorbij zien komen, maar uiteindelijk kan er maar één winnaar zijn. We feliciteren Nathan van harte met zijn prijs. Misschien volgend jaar weer zo’n actie? Wie weet, maar voor nu geniet Nathan Pronk van zijn welverdiende overwinning.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Zoals je ziet heeft de paardenbloem aan een heel klein randje aarde genoeg. Foto: Joke de Ridder.
Natuur onder de loep: gele bloeiers 26 apr, 08:59
U bent van harte welkom bij Alomari-Hairstyle.
Alomari Hairstyling maakt frisse nieuwe start 25 apr, 14:32
Tess Lassche op haar plek in de raadzaal. Foto: Gerard van Warmerdam.
Jongste raadslid Tess geeft graag haar mening 25 apr, 13:05 1
Diaken Ronald van Berkel, Nicolaasparochie Zoetermeer.
Column: Religie Lekker Belangrijk: Het nieuwe leven, ziet u het om u heen? 25 apr, 09:01
Slanke Sleutelbloem. Foto: Ep Booneman.
Rondwandeling door de Natuurtuin 24 apr, 16:09
De gedecoreerden met burgemeester Bezuijen. Foto: Gerard van Warmerdam.
Twintig Zoetermeerders Koninklijk onderscheiden tijdens de Lintjesregen 24 apr, 15:55
De actie heeft inmiddels al meer dan 2.500 euro opgebracht.
Mini Roparun bij Ilion 24 apr, 15:09
Tekensessie met Sacha. Foto: Nell van de Bosch-Levendig
Tekenen met Sacha in buurttuin Zoete Aarde 24 apr, 12:58