
Speel mee in een unieke voorstelling Na de Dam in het Stadstheater
Actueel 786 keer gelezenZoetermeer - Ook dit jaar wordt er op 4 mei weer een voorstelling Theater Na de Dam gemaakt in het Stadstheater. Jongeren kunnen meedoen aan dit bijzondere theaterproject waarbij wordt stil gestaan bij de Dodenherdenking en de Tweede Wereldoorlog.
Ben jij tussen de 12 en 17 jaar en droom je ervan om op het podium te staan in de Grote Zaal van het Stadstheater? Dit is je kans! Doe mee met Theater Na de Dam, een landelijk project waarin jij samen met andere jongeren een eigen voorstelling maakt over de Tweede Wereldoorlog.
Onder begeleiding van professionele theatermakers en een acteur werk je aan een indrukwekkend verhaal, versterkt door live muziek van het Ebony Ensemble. Het resultaat? Op 4 mei 2025 sta jij op het podium van het Stadstheater Zoetermeer, waar jullie op een ontroerende en unieke manier verhalen uit het verleden tot leven brengen.
Het project is al vier jaar een groot succes in Zoetermeer en dit jaar kun jij erbij zijn.
Klinkt dit als iets voor jou? Meld je snel aan en maak deel uit van deze bijzondere avond. Laat jouw stem horen. Meer weten? Kijk op www.stadstheater.nl/tndd.













