
Jeugd-voetbaldagen bij voetbalclub sv DSO
Actueel 1.090 keer gelezenZoetermeer - De jeugdvoetbalopleiding van sv DSO houdt op donderdag 27 februari en vrijdag 28 februari jeugdvoetbaldagen op het complex van sv DSO. De jeugdvoetbaldagen duren van 10:00 uur tot 16:15 uur.
Kinderen van 5 tot en met 15 jaar kunnen meedoen. Van keeper tot spits, iedereen is welkom. Je hoeft geen lid te zijn van deze of een andere vereniging, iedereen kan zich aanmelden.
Verzoeken om bij vrienden of vriendinnen in een groep te komen zijn mogelijk.
Deelnemers krijgen tijdens deze dagen het gevoel dat zij een profvoetballer zijn. Na een uitgebreid trainingsprogramma volgt een pauze en een voetbalquiz.
In de middag volgen diverse wedstrijdvormen en op de laatste dag de prijsuitreiking.
De trainingen tijdens deze dagen zullen worden verzorgd door professionele trainers. Dankzij een intensieve en wedstrijdgerichte scholing zal de balvaardigheid en het zelfvertrouwen sterk toenemen.
De kosten voor deze trainingsdagen zijn 69,50 euro.
Kijk voor meer informatie of om aan te melden op www.jeugdvoetbaldagen.com.













