Kyra Numan op de eerste plek en Annelie Hopman op de tweede plek tijdens NK Atletiek. Foto: ARV ilion.
Kyra Numan op de eerste plek en Annelie Hopman op de tweede plek tijdens NK Atletiek. Foto: ARV ilion.

Jeugd ilion presteert uitmuntend tijdens NK

Actueel 652 keer gelezen

Zoetermeer - Het Nederlands Kampioenschap Atletiek stond afgelopen weekend op het programma in Apeldoorn. De beste atleten van het land streden hier om de titel en de jeugd van ilion wist hier de nodige prijzen, en met bijzondere prestaties, op te eisen.

Zaterdag stond Kyra Numan (U13) twee keer op het podium. Bij het onderdeel kogelstoten won zij brons met een stoot van 10,07m en in de finale van de 150m werd zij Nederlands Kampioen met een persoonlijk record van 21,42. Bij de 150m stond Annelie Hopman (U13) op het podium met een zilveren medaille. Zij haalde dit met een tijd van 21,49, wat ook voor haar een persoonlijk record is. Op zondag was het ook raak met meerdere podiumplekken voor de ilion- atleten. Sil Laarakkers (U16) mag zichzelf maar liefst drie keer Nederlands Kampioen noemen. Hij behaalde goud op de onderdelen: hoogspringen met een hoogte van 1,90 m, verspringen met 6,33 m en op de 60m met een tijd van 7,22. Alle behaalde resultaten zijn ook nog eens een persoonlijk record voor Sil en bij hoogspringen is het zelfs een nieuw clubrecord, welke al stond sinds 1977. Nighitti Looije (U15) won twee keer een bronzen medaille. Deze won zij bij het verspringen met een sprong van 5,13m en op de 60m horden met een persoonlijk record van 9,29. Een bronzen medaille werd gewonnen door Aneta Zawadzinska (U15) op de 800m met een tijd van 2:32,99.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Afbeelding
De Aanbouw Expert zoekt timmerman ruwbouw gisteren
Afbeelding
Podiumplekken voor Sportschool Da Graca op de Yujin Cup 15 jun, 14:42 1
Het gebouw Urban Woods in Delft is een voorbeeld van biobased bouwen.
Lezing en gesprek ArchitectuurPunt 15 jun, 12:53
Profiteer nu van de aantrekkelijke voorverkoop: € 10,- per dag en beide dagen € 18,50.
Vijverpop Tributes XL op 11 en 12 september 15 jun, 08:42
Slagturven: baggeren, pletten, steken en stapelen. Prent van Adriaen van de Venne, 1620. (Afbeelding: Beeldbank Zoetermeer)
Canonvenster: 1500 – Turf, de motor van de economie 14 jun, 15:39
Nog nooit werden er zo vroeg zoveel startnummers voor de Geuzenloop verkocht.
Road Runners gaat oefenen voor Geuzenloop 14 jun, 13:35
Duitse slechtvalkvrouw voert haar drie jongen van net twee weken oud. Foto: Wouter Parent (VNVZ).
Natuur onder de loep: Zoetermeerse slechtvalken 14 jun, 08:30
Wilma en Martien kregen de eerste donatie van Jumbo overhandigd door Assistent filiaalmanager Jordi Pavloff. Foto: Janneke van der Ende.
Jumbo steunt weggeefkast van Wilma en Martien 13 jun, 15:14 2