
Tim zingt over rijkdom en armoede
Actueel 1.119 keer gelezenZoetermeer - In de Oosterkerk treedt cabaretier Timzingt op 13 februari op om 20:00 uur. Hij brengt een prikkelend programma over rijkdom en armoede.
De voorstelling ‘Omgekeerd’ schudt aan vaste overtuigingen over ontwikkelingshulp en bestaat uit mooie liedjes, rake observaties en hilarisch cabaret. De opbrengst van de avond gaat naar Tearfund, waar Timzingt al vele jaren ambassadeur van is.
Tearfund zet zich al vijf decennia in om armoede en onrecht te bestrijden en daarbij werkt zij via lokale kerken en gemeenschappen. Zij worden toegerust en ondersteund om hun eigen noden aan te pakken met de lokaal beschikbare middelen. Tim: “Ik geloof in het verhaal van Tearfund: mensen helpen om zélf op te staan uit armoede en onrecht en hen zelf verantwoordelijkheid geven. Ik heb het met eigen ogen gezien en het werkt!”
‘Omgekeerd’ is een grappig, verrassend en prikkelend programma over rijkdom en armoede. Het is de wereld op zijn kop. Tearfund werkt al ruim 50 jaar in ontwikkelingslanden, maar vergeet het land dat het meeste hulp nodig heeft: Nederland. Timzingt ziet het scherp en omgekeerd. Het moet anders.
Timzingt - `Omgekeerd’ is 13 februari van 20:00 tot 22:30 uur te zien in de Oosterkerk, Oosterheemplein 320. Kaarten zijn voor €10,- te bestellen via: https://www.tearfund.nl/timzingtzoetermeer













